Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Maze21 w związku z #afera

==================================================
Siemka, mógłby mi ktoś powiedzieć co się ostatnio odjaniepawla z administracją i wypokiem? xD Wchodzę sobie na spokojnie kilka dni temu i patrzę, że moje konto zostało zablokowane. Szybki rachunek sumienia i w sumie to nawet nic nie pisałem przez kilka ostatnich dni. Wchodzę na własny profil, a tam Ricardo testował mną zabezpieczenia serwisu #pdk xD Perma dostałem za niezbyt przyjemny wpis szkalujący Białka - jak dość słusznie możecie podejrzewać, wcale go nie napisałem XD

No to myślę sobie sprawa prosta, przecież to jak jasny członek włamanie na Wypok poszło, więc się odwołuję. I co? I gówno, odwołanie nieprawidłowe po 1 minucie od zgłoszenia XD Perma mam z powodem "konto zawieszone do wyjaśnienia", no to piszę na support i przedstawiam sytuację całą. I co? I gówno, nikt nie odpowiada xD Ma ktoś jakiś świetny pomysł jak mogę się w takim wypadku odwołać i udowodnić, że nie jestem słoniem? xD

Dla zasięgu zawołam @a__s i @moderacja może mi coś podpowiecie xD
==================================================

Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

#afera16latwykopu #moderacjacontent

Tag #wolamyzbanowanych służy do wołania zbanowanych, by nie było im smutno. Natomiast osoba "zza platynowej kurtyny" może napisać list i np. pozdrowić przyjaciół :)
Skorzystaj z formularzu pod linkiem https://forms.gle/eVRXNmN67JJoYv8N6
(metoda półautomatyczna) lub pisz na gimnazjumqqq@wp.pl (metoda ręczna). Inicjatywa: @gimnazjumqqq (dawniej) i obecnie: @Enviador i @SynGilgamesza wyznaczeni osobiście przez @gimnazjumqqq we wpisie
https://www.wykop.pl/wpis/58381575/ogloszenie-w-sprawie-nieprawidlowosci-na-tagu-wola/
  • 6
sprawa pewnie zakończy się tak że zaraz ty bana dostaniesz xd

@cotidiemorior: W.O.L.N.E MEDIA i przekazywanie listów od zbanowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wierzę, że moderacja załatwi sprawę. Był kiedyś problem, i dzięki listowi ban został zdjęty