Wpis z mikrobloga

Już nie chce mi się nad nimi pastwić, ale KS staje się tym, od czego odróżniali się na początku swojej działalności. Może to brzmi górnolotnie, ale była to bardziej egalitarna rozrywka, gdzie każdy mógł sobie zadzwonić i pogadać, a nawet sprowokować Matiego Borka. Teraz wracają do formatu telewizyjnego. Idąc w tym kierunku, stracą tę widownie, którzy oglądają ich bo byli zaprzeczeniem telewizyjnego sztywniactwa.
Obserwując twitera i wykop to większość reakcji jest negatywna, a wręcz wyśmiewająca. Zobaczymy jak się do tego odniesie Stano, ale pewnie to będzie coś w stylu, że duże pieniądze i sponsorzy lubią bardziej taki klimat, niż lajwy z barszczykami.

#kanalsportowy #weszlo
  • 9
@korni007: Nie przesadzaj. Mają kilka dobrych formatów merytorycznych ale większość to dno. Problemem jest to że większość programów merytorycznych jest kiepska przez samych mejwenow którzy zdecydowanie nie sprawdzają się w formacie merytorycznym i zdecydowanie bardziej nadają się do picia barszczyku i dymów niż wypowiedzi na temat.

Program o Ligue 1 jest dobrze robiony. Fajny merytoryczny i dobrze wyważony jeżeli chodzi o tematy (nie jest tylko o PSG i OM). Format telewizyjny
@Niemamwiedzy ja nie mówię ze reszta programów to dno. Napisałem to #!$%@? gdzieś wogole? XD
Pisałem konkretnie o HP że w grudniu nie było nikogo ciekawego.
Sam oglądam weszłopolskich, magazyn o ligue1 i czasem la liga bonita.
Włoska liga mnie nie interesuje dlatego #!$%@? sut nie oglądam. Ale Pola u niego na kanale oglądam chyba już każdego lajwa. Świetnie to prowadzi.
@korni007: sry byczq, poyebalo mi osoby które wołam. Chyba kliknąłem nie ten komentarz do odpowiedzi.

Hejt parków generalnie nie da się oglądać poza niektórymi jak te legendarne z Pappynem czy Najmanem.

Grudzień był kiepski ale chyba w listopadzie miałeś HP z Rożkiem i Bartosiakiem.

Mój post dotyczył komentarza @thority.
@kojiii: Ja już rozważam unsuba bo sraja tymi materiałami jak szaleni i mi cały subbox spamuja a ciekawy materiał jak hejt park z wojewódzkim to się zdarza raz na 3 miesiące i jest zapowiadany tak ze i tak się o nim dowiem
@Niemamwiedzy No zakolak i mazurek(brzydziłbym sie sobą jakbym napisał z wielkiej) to najgorszy program i q dodatku pudelkopodobny
Robią gówno program i się śmieją, że tak ma byc. Wydają tomik poezji, który ma niewiele wspólnego z poezja - tak ma być.
Aaaaaaa i jeszcze to #!$%@? o szczepionkach. Podgryzają niezaszczepionym, ale nie za mocno bo oni jadą konkretnie tylko głupszym od siebie i mogą kogoś urazić( nie robić kliknięć)