Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Joker_Face: ja sobie ściągnąłem na xboxa teraz Battlefield chyba V, bo chciałem jakas strzelanke z kampanią, po 10 minutach odinstalowalem. Nawal przyciskow, kombinacji, ustawien, jakies naloty, wspomaganie, wszystko na raz i potem wychodzi sie z budynku a ja nie wiem co sie czym robi xD jestem już za stary żeby sie zastanawiac co mam zrobić, dla mnie gra ma być intuicyjna, albo wprowadzac rozne rzeczy stopniowo a nie wszystko na
  • Odpowiedz
@kavior: #!$%@? jak ciebie tak banalna gra jak bf5 przerasta to jak ty sobie radzisz z czytaniem albo przechodzeniem przez ulicę? Przecież w bfie dosłownie nie ma nic poza bieganiem i strzelaniem i okazjonalne używanie jakiś specjalnych rzeczy w tej #!$%@? jak barszcz kampanii
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@United: chodzi o to, ze zamiast dawac jakies umiejętności, nowe rzeczy itp stopniowo, dali wszystko na raz. Potem #!$%@? do Ciebie wszystko z kazdej strony, a Ty nie wiesz, co nacisnac. Okazjonalne uzywanie specjalnych rzeczy - po 5 minutach było tech używania więcej, niż samego strzelania. Jakies naloty, rozkazy, sterowanie gdzie inni maja strzelać itp itd.
Na przyklad w starego UT3 kampanię zrobilem na najwyższym poziomie jeszcze na ps3, a
  • Odpowiedz