Wpis z mikrobloga

@triada: to jest dziwne, ale urocze w posiadaczach zwierząt ;p

moja kuzynka ma 2 koty i one nie piją wody z miski tylko ze szklanki co leje sobie wodę na noc. To teraz na stoliku nocnym stoją 2 szklanki, 1 dla niej, 1 dla kitków :)


@doznanie: ja zaryzykowałem i kupiłem moim kitkom poidełko-fontannę. Z początku wielkie oczy, a teraz wszystkie trzy się nauczyły z tego pić. Wcześniej
enron - > @triada: to jest dziwne, ale urocze w posiadaczach zwierząt ;p
moja kuzynka...

źródło: comment_16408625041C7p9swfOT0CtX4FCdn7pb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@doznanie: Moim najbardziej pasuje wazon z kwiatkami, najlepsza jest wtedy i może być nawet z dodatkiem tego środka, co czasem dają żeby kwiaty dłużej stały. Druga w kolejności jest woda prosto z kranu nad wanną, lecą za domownikami jak tylko usłyszą dźwięk otwieranych drzwi od łazienki. Z kubków też piły jak sobie niebieski zostawiał na noc, ale przerzucił się na bidon i się skończyło. Teraz zostawiamy im tylko jak wyjeżdżamy
  • Odpowiedz
@pierdze: ad.2 gdzie jest Mirek od przypalonego kota (kominek), który nie uczył się na błędach i z dwóch stron się opalił? (Kot, nie Mirek) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tym razem też myślał że to była ziemia a była zima śnieg wszystko przykrył i każdy skrawek ziemi on myślał że to też jest ziemia zaczął grzebać i poparzył tylną łapkę dość mocno


@porBorewicz07:
Tak się zastanawiam, jak ten śnieg przykrył żar i się przy tym nie stopił?
  • Odpowiedz
szaławiły


@pierdze: dziękuję Ci za użycie tego określenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kojarzę z dzieciństwa bajkę "Przygody rycerza Szaławiły", myślałem, że to po prostu takie wymyślone nazwisko, a tu się po 30 latach dowiaduję, że jest takie słowo... (ʘʘ)
  • Odpowiedz