Wpis z mikrobloga

@Ginden: Ba, za teksty typu "przydałby się u nich breivik" leciały nieraz tylko ostrzeżenia. Tutaj panują jakieś dziwne zasady, admin chyba kostką rzuca jak ma kogoś ukarać.
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: trolololo, ja też mógłbym na bazie niektórych swoich poglądów twierdzić że wręcz lewakiem jestem, ale i tak wszyscy dobrze widzą że raczej sympatyzuje z prawą stroną. Sorry ale jeśli w 99% prawo-lewych dyskusji na wykopie jesteś po lewej stronie, to imo jak najbardziej można założyć że mocno sympatyzujesz z lewicą.
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: Ze mnie taki lewak jak z Ciebie lewak ;)

@Ginden: @Shaki: Panowie, bo to jest kwestia tego co masz już na koncie. Wszyscy piszą, że Byq dostawał już sporo terminowych banów, więc przyszła kolej na perma. Jakby to napisał ktoś z czystym kontem też by pewnie dostał ostrzeżenie. (chociaż imo perm to przesada)
  • Odpowiedz
@Ryu: Ale jaki to rasizm? Serio, popatrz na 99% cyganów jakich widujesz, jak oni żyją, zobacz te filmiki na wykopie, srsly użyć w tym wypadku porównania do zwierząt nie jest imo jakimś potwornym nadużyciem. Mamy XX wiek, a oni nawet w średniowieczu uchodziliby za niecywilizowanych dzikusów. Srać na środku drogi, kraść, żebrać, jeść wszystko co nie ucieknie, dzieci kąpiące się w ściekach, agresja w stosunku do każdego kto jest spoza ich
  • Odpowiedz
@Ryu: Co rozumiesz przez reprezentatywną grupę? Pomyśl sobie ilu ich widujesz po prostu. Na 1000 spotkanych cyganów ilu spotkasz cywilizowanych. Czy miasto czy wieś, czy Polska czy Słowacja, oni wszędzie zachowują się tak samo. Po prostu ich kultura jest zacofana, z pokolenia na pokolenie uczy się ich takiego życia. Przy nich ci znienawidzeni na Wykopie "dzicy" islamiści to wzory higieny i kultury.

Jedynie rozwiązanie to odbierać im dzieci i wychowywać je
  • Odpowiedz
@1312: To jest ta wolność, powinno się móc mówić co się chce. A ta cała lewacka "wolność" to jedno wielkie gówno, bo oni sobie sami cenzurowane tematy wybierają.
  • Odpowiedz