Wpis z mikrobloga

I teraz na 110% trafi nam się kolejny polski trener. O ja #!$%@?, nigdy się nie doczekam porządnego trenera w reprezentacji Polski w piłce nożnej. Porządni trenerzy zagraniczni to tylko w reprezentacji siatkówki. Chociaż teraz, w końcu po tylu latach - Kulesza ogarnąłby sponsorów, ściągnąłby jakiegoś dobrego trenera i wygrałby sobie kadencję, bo Boniek miał farta z Nawałką. Brzęczek to był tragiczny wybór, a Sousa to #!$%@?ł taką szopkę, że jest mi wstyd, bo go broniłem. Niech chociaż Cezary się nie bawi w jakieś polskie opcje na baraże, bo nic z tego nie będzie. Teraz ugrał trochę pieniędzy, ale czar pryśnie jak usłyszę oficjalne ogłoszenie polskiego trenera.
#reprezentacja #pilkanozna #mecz #kanalsportowy
  • 9
  • 0
@iksboks jestem takiego samego zdania jak ty. Teraz już niestety polaki się przestraszą i przez co najmniej dekadę nie zobaczymy żadnego porządnego trenera.
@iksboks: I dobrze, jak ma przyjść kolejny zagraniczny trener i wstawiać Helika za Glika, to szkoda czasu. Polska też ma dobrych trenerów i nie róbmy cyrku, że każdy łapserdak z zagranicy jest lepszy bo zagraniczny. Ja myślę, że Czesiek by dał radę.
@elmerski-fudski: dokładnie, brzeczek wygrałby ze slowacją, on wiedzial, ze nasi piłkarxze to szrot i dlatego grał defensywnie bo taki jest NASZ materiał ludzki. sousa poczarował i oszukał rudego oszusta, że on coś z tego materiału ludzkiego lepszego wykreci( i piłkarzy też) ale efektów na euro nie było. tu od trenera zależy nie wiele, trzeba szkolić trenerów juniorów i trzeba szkolić młodych-np. dogadać się z awfami,wydzialami socjo i antropologi zeby ocenili jaki
@elmerski-fudski: realnie to myślę,że nie stać. gdyby była bardziej zadziorna/agresywna mentalność to jak najbardziej. mentalnie nie tworzymy grup jak bałkańczycy- ekipy/muru/wręcz rodziny-gdzie na prawdę jeden chłop pójdzie za drugiego(tak było tylko w meczu z hiszpanią na euro, a tu chodzi o to aby tak było cały czas). i to nie tylko pierwsza jedenastka ale cała ekipa 22 piłkarzy. ale w naszym wojsku tez wiekszosc wyzszych stopniem jest dla kasy i z
@iksboks Znowu będzie Turbo na skrzydle i centrostrzał na Lewego, może wpadnie
I oczywiście PROFESOR FORMACJI OBRONNEJ KAMIL GLIK, FILAR NASZEJ DEFENSYWY, któremu od kilku lat kondycja nie pozwala na dobre ustawienie się w obronie xd
oraz próby kontrataku podczas obrony solidnego jednobramkowego prowadzenia (przeciwnika)