Wpis z mikrobloga

Po raz pierwszy kupiłem samą instrukcje na model który nie został stworzony przez LEGO. Wszystko działa, są ciekawe rozwiązania techniczne i serio szacun że ktoś to wymyślił. Sama instrukcja w porządku, chociaż w porównaniu do tych oficjalnych ciut trudniejsza do ogarnięcia i nie polecałbym komuś kto pierwszy raz coś składa większego z Technic. Dla ludzi którzy złożyli już parę zestawów raczej bez problemów. Model zrobiony z klocków z zestawu 42082.

#lego #legotechnic #technic
motylus - Po raz pierwszy kupiłem samą instrukcje na model który nie został stworzony...

źródło: comment_16408083886UPcJcGsxlccK0eyDjzrLO.jpg

Pobierz
  • 4
@szwendacz: niektóre połączenia segmentów bywają trudne do złożenia, czasami trzeba użyć siły lub rozpiąć polowe konstrukcji, żeby wcisnąć klocki w miejsce docelowe. Bywa tez tak, ze na instrukcji nie widać dokładnie miejsca w które ma iść klocek i jest kombinowanie kilka kroków w przód, żeby sprawdzić które rozwiązanie ma sens. Nie zmienia to faktu ze alternatywne buildy sprawiają dużo frajdy, szczególnie kiedy z McLarena 42123 możesz złożyć także smoka i ciężarówkę.
@szwendacz: sa takie grafiki jak przedstawiłeś, jednak zdarza się że nie są one tak bardzo dokładne jak te oryginalne, nie ma czasem strzałek gdzie co ma wejść albo trzeba coś włożyć z innego kąta nie widocznego na grafice. Oczywiście jest to jak najbardziej to ogarnięcia. Generalnie jest dokładnie tak jak napisała @Toniezarzutka - dobrze to ujęła

@Fasol88: no to mamy z tego samego źródła, ja się zdecydowałem jeszcze na model