Wpis z mikrobloga

@okoliczny_ananas: no tak, ale to stary model + używane z drugiej ręki potrafią być droższe niż nowe u AD ze względu na natychmiastową dostępność, więc cenami z Chrono się nie sugeruję - zastanawiam się, jak w ogóle można taki zegarek zamówić do Polski u jakiegokolwiek AD. Obstawiam, że pewnie będzie ciężko, ale raczej aż tak źle jak z Patkiem to chyba nie...
  • Odpowiedz
@kacper3355: Cena jest na stronie producenta i za podstawowy model wynosi 22 700 franków. Tak jak kolega wyżej wspomniał, obecnie nie ma szans na zakup.

A tak poza tym krążą ploteczki, że jedyny polski AD traci autoryzację i zostanie zastąpiony przez Kruka.
  • Odpowiedz
@wjtk123: Dzięki, czyli za ok. 100k da się wyrwać fajny model. A orientujesz się może, jak wygląda u AP z płatnością za zegarek, gdyby udało się go zamówić? Całość z góry czy tak jak np. z Rolexem, że płacisz w dniu odbioru?
  • Odpowiedz
xD Wysiadam z tego małpiego hype trainu. To co było luksusowym towarem, teraz jest jak srajtaśma na którą się polowało w PRL. Ludziom tak #!$%@?ło, że nawet kwarcowy stalowy szrot 33mm bez papierów jak z linku @okoliczny_ananas przekroczył 80k. Najbardziej podstawowy Rolex OP z turkusową tarczą chodzi obecnie po 180-200k, tylko dlatego że komuś się skojarzył z Nautilusem w kolorze tiffany blue, który ostatnio poszedł na aukcji. A to przecież tylko
  • Odpowiedz
@gjoef: Sytuacja z cenami turkusowych OP jest komiczna. Poczatkowo myślałem, ze wynika ona z faktycznej kolaboracji rolka z tiffanym, zdziwiłem się mocno kiedy dowiedziałem się, ze jednak nie xd
  • Odpowiedz
@gjoef: @d-Herblay: z tym turkusowym OP to wiadomo, że #!$%@?ło, nie wiem, kto tyle zapłaci za taki zegarek. Niemniej jednak dla mnie niech drożeją, sam mam zamówienie na tego OP, tylko że granatowego - obecnie oscyluje w granicach 50k i nadal rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kacper3355: Kilkunastu, kupowałem 15500 w wakacje w Niemczech bo nawet w CH nie było w normalnych cenach na 2nd hand. Wiem ze był AD AP w Warszawie ale juz nie przyjmują zamówień bo kończą licencje chyba z 31.12 tego roku. Jak masz jakies pytania wal śmiało
  • Odpowiedz
@PLNY123: W sensie, że czas oczekiwania do kilkunastu lat? Nie jestem jakoś mocno napalony, żeby kupić ten zegarek za 250% ceny. Na razie chciałbym mieć w ogóle opcję zapisu, mógłbym poczekać kilka lat na spokojnie, bo po drodze kupię jeszcze inne modele, które przez ten czas dotrzymają mi towarzystwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz