Wpis z mikrobloga

Cześć! Poszukuje biura elektrycznego do około 3k zł. Przeglądałem mirko w poszukiwaniu informacji na ten temat i jest sporo mieszanych opinii, niektórzy piszą ze nie warto przepłacać i te z Ikei są w ok, niektórzy piszą o zakupie stelaża i blatu oddzielnie, a tez niektórzy chwalą sobie biurka z sklepów jak flyingdesk, motiondesk czy fly-desk.
Mając budżet ~3k. Jaka według was jest najlepsza opcja? Chciałbym aby biurko było w miarę stabilne i nie bujało się przy dwóch monitorach na ramieniu.

#biuro #biurko #pracazdalna #pracait
  • 13
taki sklejany z mniejszych kawalkow, ale solidny. zrobie Ci zdjecie jak wroce z urlopu :)

Mam olej do konserwacji z mebli kuchennych i po przetarciu nim jest piekny.

Na codzien mam do niego wpiete dwa ramiona na monitory i wysiegnik z podstawka do lapka. 80 cm daje sporo miejsc. Mysle o zamontowaniu polki na klawiature.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nesti32: przede wszystkim zwróć uwagę na to, żeby biurko miało duży zakres regulacji, to z Ikei od razu odpada, za wysokie jest, chyba, że serio jesteś bardzo wysoki. W obecnej sytuacji w ergonomii pracy preferuje się pozycje taką pół leżącą xD W pozycji siedzącej kręgosłup w odcinku lędźwiowym dostaje ogromne przeciążenia. Takie wysokie biurko nie daje praktycznie możliwości regulacji.
Ja się przymierzam do domu do deskwise, tylko najpierw remont walne w
@nesti32: Jak jeszcze nic nie wybrałeś to obczaj sobie jeszcze biurka conwork, spokojnie zmieścisz się w cenie. Stelaże mają spory zakres ruchu i blaty z litego drewna całkiem spoko wyglądają