Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba oficjalnie możecie mnie nazwać #teczowypasek #przegryw zawsze mi się taki jednorazowy fun kojarzył z mechaniczną przyjemnością spotkanie ruchanie i wyjście i rzadko kiedy szukałem a jak już znalazłem to ile się musiałem nasłuchać że jak ktoś z takim sprzętem może nie ruchac się na potęgę że to takie marnowanie. Będąc koło 30 nie miałem głębszej dłuższej relacji czy nie ruchalem się na potęgę. Dzisiaj po kilku miesiącach spotkałem się z mega facetem podobał mi się w każdym calu i co? Szybkie podniecenie i szybszy spadek w efekcie męcząc się przez 40 minut nie byłem w stanie nawet dojść xd
On doszedł i stwierdziliśmy że nie ma sensu dalej czekać na mnie. Takich akcji przez te kilkanaście lat życia miałem kilka i trochę zwątpiłem w siebie i swoje umiejętności i czuje że zmarnowałem życie młodość i wiele okazji więc zostaje mi do końca życia dalej jechać na ręcznym. Jakieś nowe metody miłe widziane #seks #masturbacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cb800c0ed247000a922015
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2