Wpis z mikrobloga

xD troche tak średnio jak socjalista pozwala na centralizowanie władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SirSherwood: Tefałenowcy w dupie mają centralizowanie władzy, jutro będą znowu rugać socjalistów i wyśmiewać biedotę.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Oh chlip chlip, za to PiS by miał większe pole do kolejnych dotacji, ulg i tym podobnych dla firm pokroju Amazon czy Orlen ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale ważne, że dupa libków boli i tvn już nie będzie mówił złych słów o socjalistach raz na półroku.
  • Odpowiedz
@SirSherwood: Za przepisami godzącymi w interes PiSu jak stracą władzę też nie będę płakał, kolejna szopka żeby parlamentersi mieli się czym emocjonować, zwykłe szczucie jednych na drugich żeby proletariat mógł dalej szczekać na siebie nawzajem.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Oj tak, proletariat kocha taką ustawe np o zakazu handlu w niedziele, gdzie wszyscy duzi chłopcy pokroju Orlena, Lidla mogą sobie handlować, a bieda proletariat nie xD
Różnica między tvnem, a PiSem jest spora, dużo tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale najważniejsza różnica jest taka, że jeden ma wpływ na aktualne prawo w Polsce, a drugie nie. Jak chcesz popierać ugrupowanie które aktualnie prawnie atakuje
  • Odpowiedz
Wszystko mi jedno, dla mnie państwowe "przepisy" tyle samo gówno znaczą, a telewizja mi do życia nie potrzebna ¯_(ツ)_/¯


@Gaku745: razemek jak zwykle ramie w ramie z pisem
  • Odpowiedz
Oj tak, proletariat kocha taką ustawe np o zakazu handlu w niedziele, gdzie wszyscy duzi chłopcy pokroju Orlena, Lidla mogą sobie handlować, a bieda proletariat nie xD


@SirSherwood: Nie mam pojęcia co ma piernik do wiatraka.

Różnica między tvnem, a PiSem jest spora, dużo tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale najważniejsza różnica jest taka, że jeden ma wpływ na aktualne prawo w Polsce, a drugie nie. Jak chcesz popierać ugrupowanie które aktualnie prawnie atakuje
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: Przecież już dawno było powiedziane, że TVN w razie czego zakłada jakąś gównospółkę w Holandii i śmiga dalej, więc nie wiem o co tak naprawdę chodzi z tym całym bólem dupy o tę ustawę. Nie zamkną wam TVN24 tak czy inaczej i będziecie mogli konsumować liberalną papkę bez przeszkód.
  • Odpowiedz
@rzwirq2032: A TVN wprowadza prawa które rozwalają ludziom budżety domowe i doprowadzają do zubożenia klasy robotniczej, czy pis? xD Czyli co propsujemy fakt, że ludzie tracą prace? Super pro bono poglądy xD
  • Odpowiedz
Kiedy z grzeczności się odnosisz do problemu, który tak naprawdę masz w dupie i cię nie dotyczy, a neoliberalne boty próbują cię przez to terroryzować i wyzywać od razemków xd


@Tywin_Lannister: Szczególnie, że cała batalia o "Lex TVN" to był jeszcze jeden medialny szum - zasłona dymna na kolejne przewały koalicji rządzącej. O całym Lex TVN każdy zdążył już zapomnieć, wygrzebano temat tylko w momencie, gdy wyborcza napisała artykuł o
  • Odpowiedz
@Gaku745: przysięgam - oni już serio przebili pod względem zaślepienia politycznego pisowców.

A najgorszy jest ich nieuzasadniony przerost ego i brak otwartości na jakąkolwiek krytykę ich politycznych bożków.
  • Odpowiedz
@rzwirq2032: No wiadomo, warczenie na zły kapitał jest ważniejsze od jakości żyć ludzkich. I nie, nie rozmawiamy o tym że tvn nie atakuje, tylko debata toczy się o to, czy pis słusznie próbuje elimnować największego rywala w mediach.
  • Odpowiedz