Wpis z mikrobloga

@Krasparov: Nie rozumiem tego obrazka. Fajne miasto, ładna, zabytkowa zabudowa w centrum, dużo się dzieje, dużo knajp, położenie nad morzem, powietrze czystsze, niż w pozostałej części Polski, blisko na Hel albo do zatoki puckiej na kajta, a jak ktoś chce, to może nawet surfować na samych falach, trasy rowerowe, fajna przyroda (np. klif Orłowski - wiem, że to nie Gdańsk, ale rzut beretem stamtąd), blisko do pozostałych miast w Trójmieście. IMO
mieszkam ponad 30 w Warszawie i mi się nie nudzi ale ciągnie mnie do Gdańska baaaardzo


@Speedy: Mieszkałem parę lat w Warszawie, teraz w Gdańsku. Gdańsk ma słabszą infrastrukturę, ale jeśli jesteś nakręcona na to miasto, to zdecydowanie będzie zadowolona, o ile wiesz, że większość życia toczy się z dala od Śródmieścia, które masz na zdjęciu. Starówka (albo jak to lokalsi mówią Główne miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Krzysztof53647 wiesz co ostatnio nocowałam na przeciwko tylko dolnych kamienic. Przed tym ogrodzonym placem. To nie widziałam żadnych świateł wieczorem itp. ale jak patrzeć w prawo to część której nie ma na zdjęciu jest zajęta między innymi przez hotel Radisson. Jeszcze dodam, że z drugiej strony tych co widać są sklepiki otwarte ;)