Wpis z mikrobloga

Jak to jest, ze kazdy ekipowicz ma asystenta, montazyste, operatora i robia tak slabe odcinki? Patrzac na tegoroczny vlogmas u Andziaks, ktorzy sami z Luka sie nagrywaja, sami montuja wieczorami. Andziaks byla w stanie kazdego jednego dnia nagrac film bedac na wyjezdzie, intensywnie zwiedzajac i odwiedzajac znajomych, zmontowac codziennie nowy film i wrzucic i sama zrobila 100000x lepszego, mega klimatycznego vlogmasa niz cala ekipa razem wzieta xD Widac ogromna roznice miedzy kims kto nagrywa z pasji, dzieli sie przezyciami i pracowicie potem montuje material porownujac do leniow, ktorym nie wstyd wrzucac takie zapchaj dziury jak usposledzony kot, ktory nie wie nawet ze zyje decyduje o moim dniu byle kasa tylko wpadla i byle sie nie przemeczyc i rzucic material montazyscie byle cos z tego ukleil...
#friz #andziaks
  • 11
  • Odpowiedz
Też to zauważyłem, ale tutaj chyba nie ma co porównywać... Andziaks od początku kanału miała co pokazywać dzięki matce i jej facetowi, żyła w luksusie, robiła drogie zakupy, jeździła na wakacje itd. I nie musiała wydawać swoich pieniędzy bo chyba nawet ich nie miała. Osoba, która w tak młodym wieku pokazuje swoje luksusowe i drogie życie zawsze będzie oglądana zwłaszcza przez swoich rówieśników. O Andziaks swego czasu pisał chyba cały internet -
  • Odpowiedz
@Bunsen: no wiem jestem w temacie Andziaks od wielu lat. To co jej rodzina robi to tez nie mozna jej za to obwiniac. To co jej mozna zarzucic to ze jest ogolem leniwa i wygodnicka i czesto prozna pod wzgledem drogich marek ale co do yt jest pracowita i cenie ją za to ze sama sobie montuje te gilmy i potrafi zwyklyi vlogami zaciekawic i utrzymac widzow przez tak wiele lat
  • Odpowiedz
@corryand: Nic ująć, nic dodać. Trzeba polać.

Chciałbym tylko żeby ludzie odwrócili się od ekipowiczów i przeszli na kanały Andziaks i Luka bo o wiele bardziej na to zasługują niż Ekipa. Najgorsze, że Angelika od kilku lat nagrywa, stara się a nie ma nawet 800tys subów gdzie Marcysia zdobyła milion w parę miesięcy.
  • Odpowiedz
@Bunsen: noo wydaje mi sie ze duza czesc tych starszych widzow Ekipy zna Andziak i Luke ale czy typowe dzieci od ekipy ogladaly Andziaks watpie one chyba wlasnie chca takie debilizmy ogladac jak kot nie widzacy jedzenia i popychanie go by zobaczyl i zzarl to xd
No wg mnie tez Andziaks zasluguje na min 1mln subow. Ale i tak mimo ze ma niecale 800tys to i tak ma aktywna widownie po
  • Odpowiedz
@corryand: pycha kroczy przed upadkiem. Idą w podobnym kierunku jak abstra i za jakiś czas odczują tego efekty.
Na youtubie najlepiej sie ogląda ludzi którzy tworzą coś sami z pasji i zainteresowania, a nie sztuczny wytwór firmy.
Większość Ekipy na bank przepadnie w czeluściach internetu za 2-3 lata.
  • Odpowiedz
@corryand: Warto jeszcze dodać, że mają inne obowiązki jak np. zajmowanie się dzieckiem a to zajmuje mnóstwo czasu. Ekipowicze nawet czasu nie mają żeby zająć się zwierzakami i nauczyc podstawowych rzeczy jak nie szczanie w macie,chodzenie po stole w kuchni i jedzenie z talerza - niby proste rzeczy a ich to przerasta.
  • Odpowiedz
@dawid131: taaak u nich pasja skonczyla sie po roku daily. Po niej ego im wzroslo do takiego stopnia, ze uwazaja sie za niezniszczalnych i ze ta kasa bedzie im dalej splywac jak beda serwowac byle co. Taka Murta to juz jest tak leniwa, ze nic poza lezeniem i ogladaniem w swoim zyciu nie robi. Nagra odcinek bez zadnego pomyslu i wysilku raz w tygodniu i reszte mozna lezec i ogladac pottera
  • Odpowiedz
@corryand: @Bunsen: No No dokładnie to co napisaliście, ma udziały w rezydencji Gubałówka i również tam są sprzedawane jej świece i asortyment ze sklepu ( co by nie powiedzieć w lepszym pensjonacie nigdy nie byłem ) choć podobno ludzie którzy w to inwestowali jakoś nie otrzymali zwrotu było gdzieś w gazetach No i jeszcze hotel w Warszawie im padł podczas pandemii chyba to był sixty six czy jakoś tak. Dziewczyna
  • Odpowiedz
@corryand: przyzyczaili sie ze nic nie musza robic, bo asystent im wyszuka pomysly , operator nagra i montazysta zmontuje a oni tylko maja sie pokazac no i mamy to co mamy ;P Andziaks i Luka przynajmniej sami swoja prace wykonuja :) Rezi jest zajebisty z thunderem, ale moglby jakos bardziej sie skupic na promowaniu ich jako grupa bo chlopaki maja takie srednie wyswietlenia, a kontent na pewno ciekawszy niz ekipa :P
  • Odpowiedz
@Aghehehe: no to najwiekszy blad Friza i Eujasa by doprowadzic do tego ze oni nic poza wystapieniem odcinkow nie musza robic. To samo bedzie w Genzie, beda tylko marionetkami wychodzacymi i odkrywajacymi scenarousz a cala robote beda robic ludzie zza kulis i sie okaze ze wcale sie do yt nie nadaja xD Nie mowie tu akurat o Mortalcio bo ten jednak cos tam sam tworzyl i pracowal na swoich widzow.
Ja
  • Odpowiedz
@Aghehehe: Luka nie raz mówił, ze ma montażystę (nie zawsze ale przeważnie) to raz a dwa to trochę beka jak tu piszecie ze luka to taki ułożony idealny juciuber. Typ który żeruje na swojej lasce nawet jej karta płacił za śniadania w NY XD. Chłopaczek ze wsi który jak po roku się rozstał z andziaks i już nie wiodło mu się tak super, spadły zasięgi itd bo ludzie przestali się nim
  • Odpowiedz