Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale mnie denerwuje #xiaomi ciągle przypominam sobie dlaczego w poprzednim telefonie porzuciłem #miui na rzecz custom roma.
Jak mam k*rwa wyciszyć dźwięki tak, aby w alternatywnej apce aparatu dźwięk migawki był wyciszony? Nawet jak mam dźwięk multimediów na wyciszenie, włączony tryb cichy, tryb nie przeszkadzać, wyciszenie multimediów w trybie cichym, to i tak dźwięk migawki jest włączony.
Ten gówniany system nie ma jakiejś opcji odebrania uprawnień do wydawania dźwięków aplikacjom?

#telefony #xiaomilepsze #xiaomigorsze
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@casynowex: to nie wina miui tylko #!$%@? aplikacji od aparatu od #!$%@? developera od którego pobrałeś tą aplikację do aparatu.
Jedynym sensownym wyborem alternatywnej aplikacji od aparatu jest gcam, jak korzystasz z czegokolwiek innego to nie wiem po co skoro każda inna aplikacja zawsze będzie działać gorzej aniżeli oficjalna od xiaomi lub Gcam, w którym bez problemu wyłączysz dźwięki.
Miej wąty do developera aplikacji który nie potrafi stworzyć dobrej aplikacji a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiek735: no to cię zaskoczę, bo właśnie chodzi mi o Gcam. A system też w takim razie gówniany, bo pozwala na to że aplikacje mogą wydawać dźwięki w trybie cichym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiek735: i nie wiem, może ślepy jestem ale nie widzę żeby Gcam miał opcję do włączania czy wyłączania dźwięku migawki. Po to jest tryb cichy i głośność multimediów żeby wyłączać dźwięki. Wyobraź sobie że musiałbyś uruchamiać każdą aplikacje osobno, wchodzić w jej ustawienia i wyłączać dźwięki za każdym razem jak chcesz mieć ciszę, a potem osobno włączać dźwięki z powrotem. No od tego jest tryb cichy i głośność multimediów żeby nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@casynowex: no ja to widzę w inny sposób. Wiem że o tym nie pisałeś, ale z doświadczenia to właśnie IOS moim zdaniem jest #!$%@? bo albo wyłączasz wszystko albo nic. A mi właśnie zależy na personalizacji, bo ja na przykład chce se wybrać aby dźwięk migawki był a wszystko inne było wyłączone, a nie system zero jedynkowy że albo wszystkie dźwięki ucina albo żadne. Dźwięk migawki aplikacji aparatu to nie jest
Pobierz misiek735 - @casynowex: no ja to widzę w inny sposób. Wiem że o tym nie pisałeś, ale ...
źródło: comment_1640434070s0NpaqsKvNC53elQmm6Myl.jpg