Wpis z mikrobloga

@Asyr: wystarczy grzecznie powiedzieć, że nie chcesz takich pytań, ale wtedy rodzina weźmie Cię za tego który psuje atmosferę. Te wszystkie ciotki nie będą nawet myślały o tym, że to one psują tymi głupimi pytaniami. Rodzina obwini Ciebie. Więc się zastanów czy chcesz dalej słuchać te pytania czy być przez rodzinę uznanym za gbura który psuje świąteczny nastrój.
@Simple-Man: Jestem hetero ale zapewne po prostu dziewczyny mnie zawsze olewały, wyśmiewały, opluwały i jak wychodzi na to jestem za młody bo mając prawie 20 lat na drugi rok, to po prostu jest ciężko. A to trzeba mieć pieniądze i w ogóle być starszym.
@ZuzannaZLuizjany: Łatwo ci mówić. Akurat mając 20 lat na karku nie jest to łatwe bo moje rówieśniczki wolą starszych i albo są zajęte z jakimiś dużo starszymi albo są jakieś takie które źle mnie traktują
@Asyr: Nie lepiej po prostu od razu wyjawić im prawdę jakie są obecnie realia na rynku matrymonialnym, czyli m.in o zasadzie pareto, możliwościom technologicznym z połączeniem globalizacji i rewolucji seksualnej, która jeszcze bardziej poluzowała więzi społeczne na rzecz osiągania szybkiej przyjemności, o niżu demograficznym i deficycie 400k kobiet (wartość po uwzględnieniu wskaźnika salda migracji), o tym że w dobie pełnego równouprawnienia kobiety mają te same prawa i przywileje, ale nie obowiązki
@Asyr: hmm, trafiają się takie, które Cię źle traktują, bo może pokazujesz im że za bardzo Ci zależy? Niestety większość kobiet jest taka, że nie lubią zbyt "miłych" gości i też lubią się pozastanawiać "dlaczego nie pisze". A Ci dobrzy z reguły zostają jako chłopcy na posyłki...
@ZuzannaZLuizjany: Kiedyś mi mówił jeden znajomy że jestem przystojny ale bardzo miły. Z reguły jest u mnie tak że po prostu kobiety mnie tak traktują a ja im nic nie zrobiłem. Nawet kiedyś było tak że byłem potraktowany z góry bo chciałem normalnie porozmawiać. I czy chodzi o pieniądze bo przywozili je fagasy luksusowymi autami i byłem wyzywany od frajerów. A tak czy siak czy chodzi o zachowanie czy jednak o
@Shakyor: Bo ja będę miał 20 lat a moje rówieśniczki mają o 10-40 lat starszych panów którzy mają hajs a ja przecież bajeruje i nic z tego nie wychodzi bo kupuje jej coś jak obcasy czy torebkę albo da na operacje plastyczne i da samochód.