Wpis z mikrobloga

od dzecinstwa kumpluje sie z matim. zawsze byl troche dziwny, troche inny przez co stal sie troche przegrywem. duzo gralismy razem w gierki, potem sie troche sytuacja zmienila kiedy znalazlem swoja dziewczyne, a po zareczynach juz mialem znacznie mniej czasu na granie ale dalej utrzymywalismy staly kontakt. mati w wieku 23 lat znalazl sobie pierwsza dziewczyne. odrazu bylo widac po niej ze lubi imprezowac co wgl nie pasowalo do matiego ktory spedzal 99% czasu w swoim pokoju, nawet nie wiem jak on ją poznał ale wolalem juz nie pytac. mati sie w niej kompletnie #!$%@? juz od startu, #!$%@? kompletnie zwariowal. #!$%@? dla niej jakies gowna, wozil ja wszedzie, byl na kazde jej zawolanie. jakby go poprostu zaczarowala. troche mnie to #!$%@? bo widac bylo ze chlop sie przy niej marnuje bardziej niz jak byl samotnym przegrywem to popytalem kumpli ze studiow czy nie wiedza czegos o tej lasce. okazalo sie ze to tani szlauf ktory zaliczyl 1/4 chlopow w miescie, daje dupy kazdemu kto sie do niej odezwie a z matiego zrobila sobie bankomat i go doi jak tylko sie da. #!$%@? zebralem od ludzi tyle dowodow na nia ile sie dalo i poszedlem z tym do matiego. ten mnie zwyzywal ze jestem zazdrosny i ze te dowody sa od ludzi co sa samotni i mu zazdroszcza milosci. zaczal #!$%@? cos ze on ja przeciez lepiej zna bo to jeho dziewczyna, potem mowil cos o jakichs wiankach na glowie i #!$%@? barankach u nogi.. kompletnie go #!$%@?, szkoda chlopa bo jedynym barankiem to teraz jest on.

#heheszki #pdk