Wpis z mikrobloga

@adi997: ciekawość wygrała i jestem online u nich ale zakładam, że 1.05 - 1.30 będzie bye bye, żetony zawinięte - nic nie pokazane i tyle ... tak o żyje się ale musiałem je mega ściszyć bo ten ich śmiech jest masakryczny ;p
@afrolo2568: Jutro nie mają szkoły, to pewnie posiedzą dłużej. Beka bo ktoś tam prosił żeby napisały na ciele Wykop ;d A dźwięk u mnie zanika cały czas co jest strasznie #!$%@?ące :/
@adi997: u mnie też, ja myślę że mają mikrofon taki, który rzekomo ma redukować szumy i włącza się tylko jak coś gadają a pewnie nie zawsze reaguje ;) Ale na śmiech reaguje ;) Nie posiedzą - wczoraj o 1.15 czy 1.20 się zawinęły. Zresztą patrz jakie teraz żetoniarstwo - nicki na ciele ... sorry kupiłbyś za 10zł coś co se zobaczysz nie wiadomo ile czasu i nic z tego nie będziesz
@adi997: No tata biznesmen to od niego mają żyłkę do biznesów ;p A już gdzieś kiedyś pytałem - obym w przyszłym życiu był seksowną laską i urodził się w świecie internetowych kamerek - będzie bogactwo ;p W sumie kobiety z natury mają chyba taki dar - wyciągnąć jak najwięcej dając jak najmniej ;)
@adi997: no tak dlatego mówię, że muszę być mega seksowną laską ;p hehe ale szczerze mówiąc widywałem ładniejsze kobiety na świecie niż one .... no i z lepszymi cyckami bo jak na takie małolaty to mają kiepawe te swoje cycki (nadrabiają tyłeczkami, których nie chcą zbytnio pokazać xD )