Wpis z mikrobloga

Walczy o wolność z kagancem na mordzie ¯\(ツ)/¯


@mdk007: Tobie przeszkadza maseczka, jej nacjonalizacja prywatnych biznesów. Ona o to wychodzi na ulicę, ty jojczysz przed kompem. Niech każdy robi to co uważa za słuszne.
  • Odpowiedz
Walczy o wolność z kagancem na mordzie ¯\(ツ)/¯


@mdk007: A #!$%@? Ci do tego co ludzie mają na mordzie. Kolejny wolnościowiec który chce zakazywać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Moisze
@AgentGRU
@WH40K
Źle mnie zrozumieliście. Mi nie przeszkadza maseczka, ja nie chce nikogo zmuszać do ich zdejmowania czy noszenia. Mnie po prostu to bardzo śmieszy. Baaaardzo śmieszy.
"Walczę o wolność czyjegoś biznesu, ale dla mnie możecie ją zabrać bez żadnych podstaw prawnych/naukowych"

Z drugiej strony jak ona mogłaby walczyć o wolność najbardziej covidowej stacji w Polsce? Bo chyba propaganda covidowa w TVN o głowę przebija TVP. W tej dziedzinie to oni
  • Odpowiedz
@mdk007: Obecnie nie ma ważniejszego tematu niż pandemia więc trudno się dziwić że TVN się tym tematem zajmuje. Masa ludzi straciła z jej powodu najbliższych, od 2 wojny światowej nie było takiej nadumieralności a ty byś chciał by TVN zajmował się twoim problemem z maseczkami? Jeszcze plujesz na TVN bo opowiada historie ludzi którzy tracili życie w pandemii? A co mają opowiadać? To jak bardzo jest ci niewygodnie bo musisz przez
  • Odpowiedz
  • 0
@Moisze może zaczęli by mówić prawdę?
Właśnie o tym mówię. Ludzie słuchają tylko TVNu, a później piszą takie wysrywy jak ty.

Masa ludzi umiera, bo ludzie przez media boją się choroby, której najnowszy (i zdaniem TVNu najbardziej groźny wariant) objawia się drapaniem w gardle. Ludzie się boją iść do lekarza, a oni pokazują ujęcia dzieci, które tam trafiły bo miały alergie, a przy okazji wykryto u nich koronawirusa. To jest propaganda strachu.
  • Odpowiedz
Masa ludzi umiera, bo ludzie przez media boją się choroby


@mdk007: Tak, ludzie umierają ze strachu przed covidem xD Ja wiedziałem że jesteście upośledzeni ale że aż tak? Nie ma możliwości leczenia innych chorób bo covid totalnie rozłożył służbę zdrowia.
  • Odpowiedz