Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lukazh: temat rzeka trochę. Mogę spróbować to mniej więcej rozłożyć na czynniki pierwsze, ale to jak będę w domu. Głównie na cena wpływa polityka marketingowa firmy na ten moment. Oczywiście są produkty warte więcej bo mają certyfikaty Itp, a to kosztuje. Są też olejki warte grosze z izolatu.
  • Odpowiedz
@lukazh: za dużo firm się rzuciło na to udając wielkich producentów. Ja zamawiam olejki u znanego bardzo producenta, robie to dlatego ponieważ w taki sposób możemy taniej sprzedawać jego produkty mając przy tym większe zarobek. Logo jego marki po prostu kosztuje.
  • Odpowiedz
@Dyspenseria: Akurat sobie czytam ;) Mam prośbę o poprawnej edukacji i przekazywaniu informacji naszym Klientom, olejki mogą mieć badania. Certyfikat jest na uprawę, plon, pole nasiona i na inne rzeczy - w zasadzie nikt tego u nas nie ma. PL-EKO/BIO to certyfikat. Golden Cannabis - to jest badania potwierdzające badanie, żaden certyfikat, gdzie już nie raz było widać, szczególnie na FB, że to tajemnicze kupowanie to tak na prawdę firma wysyła
  • Odpowiedz
@konopnybuch: Masz rację, ja użyłem zbyt dużego skrótu myślowego, który wprowadza w błąd. Twoim zdaniem skąd są takie ceny jakie są olejków CBD?

W sumie nigdy o tym nie dyskutowałem z kimś z branży.
  • Odpowiedz