Wpis z mikrobloga

@ndsjhkswqf: @Nrvs84 Chłop wyszedł na scenę, gadał o mordowaniu Ukrainców, wiedział że jest nagrywany, podobno dodatkowo wszyscy zostali spisani (wg tłumaczeń Jaszczura). Podszedł do Olszańskiego co też zostało nagrane. Goście znali się wcześniej co pewnie można byłoby ustalić bo to towarzystwo łase na wyświetlenia, nagrywa każdy wysryw.
Teraz ma pretensje, że Jaszczur nie zaryzykował kary za składanie fałszywych zeznań? No w moim oglądzie nie jesteś winny brania na siebie odpowiedzialności za
@Nrvs84: Świadkowi składającemu fałszywe zeznania grozi oskarżenie o popełnienie występku, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 3 lat. Każda osoba, która zeznaje w charakterze świadka, zostaje wcześniej poinformowana o odpowiedzialności karnej w przypadku składania fałszywych zeznań.

Masz rację mógł powiedzieć że nie jest pewny, czy to by coś zmieniło- można gdybać. W mojej ocenie nie musiał mu kryć dupy samemu ryzykując. A wydaje mi się, że zakładał że ustalenie tożsamości
To nie jest kwestia czy jaszczur kogoś bronił lub obciążał. Chodzi o to, że to zwykły pozer udający że jest hardy. Świetnym przykładem jego antysystemowości są przeprosiny niejakiego Wróbla. W realu jaszczur tańczy tak ja mu aktualnie panujący reżim przygrywa, co innego na patostreamach... Inaczej wierzył by w swoją słuszność i w głębokim poważaniu miał co mu sąd nakaże. https://www.youtube.com/watch?v=Ocb7PDU7Mlk
@Nrvs84: No faktycznie słabe to było i faktycznie jego dzisiejsza harda postać jest wykreowana, ale nie przeszkadza mi jego pozerstwo to tak długo jak robi dobrą robotę. Aktywizuje społeczeństwo, namawia do zakładania niezależnych stowarzyszeń lokalnych. Z tego ruchu mogą wyłonić się autentyczni przywódcy, którzy w strukturach partyjnych zostaliby skorumpowani lub w ogóle się nie odnaleźli. Widać że to showman, a przywódcą może być tylko w oczach emerytów, ale promotor świetny. Postanowiłem