Wpis z mikrobloga

Rzadko piszę, ale teraz muszę, powodowany troską o dobrą informację dla chłopaków raczkujących w męskich filozofiach. Mianowicie objawili się i zdobywają popularność nowi "mesjasze" czerwonej pigułki - Roman Warszawski i niejaki Johny reb. O co chodzi, ano norman warszawski aka podstarzały oskarek z Warszawy i normik rozwodnik reb rozgadują się jako specjaliści wszelacy o red pillu, związkach itp by zdzierać atencję itd. Nic ich faktycznie ideowo nie różni od normickiego redpilla (redpill okupowany przez normictwo, bo odróżniam jeszcze redpill uwzgledniający blackpill czyli sedno relacji), sami wyraźnie potępiają "blackpill" i unikają mówienia o istocie relacji, czyli czystej biologii. Skutkiem tego całe ich gadanie adresowane jest do normanów, a wykluczają coraz bardziej świadomą i rosnącą grupę tzw. "inceli", którzy ich zdaniem mają tylko zrobić więcej fikołków i pieniędzy, a wtedy miłość przyjdzie. Typowe normandztwo, które widzi tylko swój czubek nosa. Norman Warszawski (pseudokonserwatysta darwinowski) już popisał się znajomością z puasowym cwaniaczkiem Szabelskim adeptem puasowego marketingu i wciskania bajeczek. Także wiecie, daję pod rozwagę.

https://www.youtube.com/channel/UCkJTXpuLG1pcO1Jo2tgID7Q
https://www.youtube.com/c/JohnnyRebVlog

#blackpill #takaprawda #przegryw #rozowepaski #redpill
  • 39
  • Odpowiedz
@EastWestEast: No widzisz, to takie wykształciuchy normikańskie, co ignorują fakty naukowe o biologicznej atrakcyjności i jej faktorach, a przesuwają cały ciężar rzeczy na te czynniki, które dotyczą tylko tzw. normików. Inaczej: bo nam jest względnie dobrze, więc i inni mogą mieć (pomijając wszystko inne), więc o co ci chodzi.. Filozofia życia oskarków przede wszystkim.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: Kurczę, kiedyś przypadkiem na jego kanale znalazłem nagranie jak Norman War. wylosował na tiktoku jakiegoś grubaska i zaczął mu cisnąć "naukami", a grubcio okazał się być studentem psychologii i wykazał, że Norman nie ma generalnie żadnej sensownej metodologii ani nie zna takiej, tylko replikuje co mu pasuje i robi z tego zupę śmieciarkę, ta sama szkoła co Kotoński, tylko mniej sztuczek na granie ofiary i słodkie słówka.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: No faktycznie. Plemię Kotońskiego tak mi zrobiło kiedyś na live. A na forum swojego guru regularnie to ćwiczą. Szefo pstryka palcem, a ja jestem " żydem, klerem, manipulantem, feministą, antypolakiem" etc.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: Większość jutubowych kołczy/gwiazdeczek używa takich manipulacji dla ochrony swojego pijaru.i pozycji. Najbardziej jednak wnerwia mnie to w tematach zakresu manosfery, która jest w Polsce wąska i przez to dużo chłopaków połyka haczyk, gdy ktoś tylko zagra im ładnie na "przegrywowych" emocjach czy instynktach (dając złudną nadzieję uzyskania mocy pełnego zrozumienia i władzy nad kobietami i seksualnością).
  • Odpowiedz