Wpis z mikrobloga

Wczoraj odebrałam z paczkomatu moją #wykopaka
Cały dzień byłam poza domem i nie mogłam doczekać się momentu aż w końcu będę mogła stanąć przed skrytką i wyjąć to cudo.
Spieszyłam się do niej do tego stopnia, że aż przekroczyłam prędkość na mojej wiejskiej ekspresówce i musiałam chwilę porozmawiać z bardzo miłymi panami, których serdecznie pozdrawiam ( )
Moim Mikołajem okazał się @neverwalkalone, który stanął na wysokości zadania.
Nie ma w tej paczce czegoś, co by mi się nie spodobało.
Spełniłeś część moich malutkich marzeń, za co dziękuję ()
Rękawiczki z jednym palcem, o które prosiłam różnych Mikołajów już od kilku lat, a Ty jako jedyny spełniłeś moją prośbę (ʘʘ)
Skarpetki z Rudolfem, ciepła opaska na głowę, książka autorki, którą ostatnio polubiłam, świąteczna, drewniana zakładka i daylight Kringle Candle o świetnym zimowym zapachu ( ʖ̯)
Wszystko jest strzałem w 10.
Piwko dojechało w całości czyli kurier musiał być bardzo ostrożny ;)
Herbatka już spróbowana (jest pyszna) no i słodycze, które jakąś magiczną siłą gdzieś zniknęły i nie mam pojęcia gdzie...
Dziękuję bardzo za miły list i za tą super skomponowaną pakę.
Życzę Ci zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku (oby był lepszy niż ten obecny). ()
Jeszcze raz wielkie dzięki!
#pokapake #wykopaka
Ps. Z napisem na kartonie zgadzam się w 100% ʕʔ
Pobierz
źródło: comment_1639943504y1dqLFGdbEDuxGYj8SL5Un.jpg
  • 1
Super, że paczka Ci pasuje - tak jak już pisałem - trochę się martwiłem czy trafię. A miłym panom wystarczyło powiedzieć, że jedziesz szybko bo spieszysz się otworzyć wykopake, podobno działa równie skutecznie co „moja żona rodzi” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Również wszystkiego dobrego raz jeszcze i wesołych świąt, kolejny rok musi być lepszy ()