Wpis z mikrobloga

Jesteś psychiczny gościu, jeden komentarz nie po twojej myśli i cyk zablokowany, usunąłeś po postem wszystkie komentarze moje, swoje i innych, żeby nikt się nie dowiedział jakim przyjebem jesteś. Jeszcze jak misioplusie istniały to nazwałem cię mistrzem nie ze względu na osiągnięcia, a po prostu przy zastosowaniu sarkazmu. To jakby byś był uposledzonych a ja ci mówię że jesteś talentem w #!$%@? i się cieszysz. Reszta tagu podchwyciła temat i na końcu do twojej zrytej bani w końcu samo wlazło i co drugi post dajesz, że jesteś mistrzem. To mój największy sukces w zrobieniu kogoś w #!$%@? i jestem zajebiscie zadowolony z tego. Jednakże czytając twoje wpisy trochę się martwię... Weź ty chłopie jakąś psycholożkę odwiedź albo lekarza. Bo jak zostaniesz w takim stanie jeszcze to po 10-20 latach będziesz na ulicy zulic po bułki. Ogarnij się trochę. Jeżeli rzucasz robotę, żeby farmic na privie w metinie i wowku to więcej nie trzeba szukać oznak. Szukaj czegoś do roboty poza wowem. Wszystko pisałem serio. Daj sobie chłopie druga, trzecia czy nawet piąta szansę, bo se w końcu palniesz w łeb. (nie nawiązuje do twoich wypowiedzi o koronie i szczepieniach, bo każdy robi co chce ale ich ton też jest trochę nie ten tego) Ogólnie pozdrawiam i życzę sukcesów. Twój największy fan. Oczywiście post dedykowany Muszynce #worldofwarcraft
  • 9