Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Małe podsumowanie z polskiego rynku krypto.

Wczoraj była premiera serialu.
Większąsc którzy kupili krypto witchercoina czekala na ten dzień i swoje x10 zyski
A tu niespodzianka. DEV wczoraj zapadl się podziemie. admin grupy z Telegrama sprzedali Coina i opuscili projekt . Kurs szoruje po dnie i już z niego nie wstanie.
Smutne ze po raz kolejny złodziejska natura wzięła górę i uwalony został projekt który jak się wydawało musi się udać.

Smutny dzień również dlatego bo Dev Windoga95 wpadl na pomysł ubicia swojego projektu który naorawde wyglądał sensownie i. Kurs minus 50 procent w dzień .
Ari10 sięgnęło dno dna. Hero kurs na podobny.

#witchercoin #shitcoin #kryptowaluty
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaxwellStB: windoga trochę mialem.
Dev był sensowny, wpadalo sporo Doga jako nagroda za trzymanie . Spora społeczność zagraniczna. Triche wierzyłem że ten się uda...
Na witcher można było spokojnie zrobić x10 nie czekając do dnia premiery tzn jak zawsze robiąc inaczej niż wszyscy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fangu: fakt ;)
Ale czasami wrzucę od 20 do 50 USD w jakiś niszowy projekt i serio wierzyłem że któryś polski w końcu zaskoczy .
O dziwo na minus na tym nie jestem więc to bardziej sprawozdanie jsk żale
@pajratus: Kolegów i koleżanki zapraszam do grupy telegramowej Witcher Inu. W planach mamy tworzenie serii komiksów o przygodach Wiedźmina Psa.

Projekt został postawiony ponad miesiąc temu, jednak trochę mało się na nim działo.

Nie przekonuję do zakupów, na razie jedynie do zainteresowania się pomysłem i dołączenia do grupy.

witcherinu . com
t . me/ witcherinutoken
twitter . com/witcherinu

#witcherinu #witchercoin #witcher
inu