Wpis z mikrobloga

@dziadyga1: Niby wyborcy POPIS to antykomuniści a bronią stacji założonej przez byłego TW Mewa (czyli Mariusza Waltera xD). Stacja postkomunistycznej Jaruzelszczyzny vs stacji komunistycznej (Woronicza założona została w 1952 roku). Obie są siebie warte ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Poza Wykopem też, według mnie naiwnie byłoby uważać że propagowaniem zamordyzmu i przekazu Łukaszenki przysporzyli sobie zwolenników, ale co ja tam wiem ¯_(ツ)_/¯


@dziadyga1: Przez chwile myślałem, że jednak jesteś świadomy i widzisz, że TVP zrobiło kampanię defamacyjną aby łatwiej było im tę uchwałę przepchnąc. Ale widze, że ty w nią uwierzyłeś i jeszcze próbujesz ją objaśniac innym.
  • Odpowiedz
@dziadyga1: wyjdz czasem ze swojego kolka wzajemnej adoracji antyszczepionkowcow i zwroc uwage na fakt, ze ok 60% Polakow popiera obostrzenia dla niezaszczepionych xD

a co do przekazu Lukaszenki - to jest tylko urojenie pisowcow, forsowana przez nich narracja w internecie. nikt tego nie bierze na powaznie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
o wiele ciężej będzie znaleźć kogoś komu będzie na obronie tej telewizji zależało?

@dziadyga1: chyba na wykopie
@zapomnialemhaslo: 100% racji, to tylko prawicowe wypierdki uroiły sobie że większość społeczeństwa nagle stała się przeciwna TVN.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: @zapomnialemhaslo: @Frasad: Cokolwiek sprawia że czujecie się lepiej, i tak nie oglądam ani TVN ani TVP. Jak przetrwają to fajnie dla nich i oglądających - ja sam jakoś cierpiał nie będę, jak nie to nie ukrywam że prawdopodobnie tęsknił nie będę, a już na pewno się nie zdziwię. Nie wiem skąd ta wasza defensywna postawa nastawiona na przekonanie ludzi co sądzą o TVNie czy obostrzeniach - nie twierdzę
  • Odpowiedz
@dziadyga1: Jeżeli w ogóle próbujesz jakkolwiek tłumaczyć decyzję o likwidacji tej stacji czymkolwiek to widac, że w ogóle nie rozumiesz o co chodzi w tej całej sprawie. Tu nie o to chodzi, czy TVN jest dobry czy zły, a o to byśmy mieli wybór i rzad nie przejmował prywatnych mediów.

Btw spróbuj stosować jakieś akapity, czy coś, bo trzy razy musiałem twój post przeczytać, a i tak ciężko z niego sens
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Nie próbuję racjonalizować ani usprawiedliwiać zamykanie TVN, tyle co wyjaśnić że wola do stawania w obronie tej stacji czy wynikający z niej sprzeciw wobec lex tvn z pewnych przyczyn może być mniejszy. Poparcie wobec wolnych mediów wogóle mogła nie spaść, ale w tym zbiorze mogła wzrosnąć liczba ludzi którzy w najlepszym wypadku mają wywalone na lex tvn, nie chcą bronić interesów TVNu lub nie chcą być utożsamiani z obroną tej
  • Odpowiedz
Nie próbuję racjonalizować ani usprawiedliwiać zamykanie TVN, tyle co wyjaśnić że wola do stawania w obronie tej stacji czy wynikający z niej sprzeciw wobec lex tvn z pewnych przyczyn może być mniejszy.


@dziadyga1: Ale zdajesz sobie sprawa, że ta "pewna przyczyna" to jest prowadzenie kampanii propagandowej przez Kurskiego właśnie po to, abyś zacząl tak myśleć?

A konstrukcja i skład odpowiedzi taki bo byłem zbyt leniwy by odpowiadać każdemu z osobna


Zbyt
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Kurski tylko pomógł i wzmocnił niechęć i emocje, jakby nie było tego odruchu TVNu w pierwszej chwili oficjalnego wybuchu tego kryzysu poprzez kręcenie przekazu pokrywającego się z propagandą ze wschodu oraz bezrefleksyjne promowanie postaw czy to przeciwnych obronie granic, szkalujących funkcjonariuszy wykonujących swoje przepisowe zadanie, czy postulowanie magicznego rozwiązania poprzez scedowanie suwerenności i odpowiedzialności w tej dziedzinie na organizację bez zaplecza siłowego wymaganego do obrony granic, a jak się okazywało
  • Odpowiedz
@dziadyga1: No wylewasz kropka w kropkę cała propagandę, jaką wciskają naiwniakom na TVP, a potem mówisz, że wcale nie chodzi o to, że to propagandę łyknąłeś. Tak to właśnie działa chłopie xD

Twój przekaz brzmi mniej więcej tak: "to nie tak, że to przez Kurskiego. Ale Kurski powiedział, że oni xxx, więc ich nie lubię!"
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Jeżeli można zniweczyć każdy zarzut wobec TVN tym że taki sam zarzut padł ze strony TVPiS lub się z nim pokrywa to rzeczywiście TVN jest bez wad i wszyscy staną w jego obronie. Wogóle co to za argument że coś jest zarzutem politycznym i się nie liczy? Trochę jak Mejza który zarzuty korpucyjne zbywa pod pretekstem że to są zarzuty korupcyjne ze strony politycznych oponentów więc się nie liczą. Taką
  • Odpowiedz
Poza Wykopem też, według mnie naiwnie byłoby uważać że propagowaniem zamordyzmu i przekazu Łukaszenki przysporzyli sobie zwolenników, ale co ja tam wiem ¯_(ツ)_/¯


@dziadyga1: poza wykopem i konfederackimi pejami na fb nikt nie uważa, że TVN to "propagowanie zamordyzmyu i przekazu Łukaszenki". Generalnie nikt zdrowy na umyśle tak nie uważa.
  • Odpowiedz
@bacaa90: Generalnie to każdy jest dumny z siebie i swojego rozumu, ale ze swojego losu to już niekoniecznie.
Tym bardziej jeśli zwiększyłby się stosunek ilości ludzi nie uważających TVN za ostoję rzetelnej bezstronności medialnej wartej wstawiennictwa do tych którzy są "zdrowi na umyśle".
  • Odpowiedz