Wpis z mikrobloga

@MasterOf8 dlaczego na PW?
Ja ci powiem wszystko bez ogródek.

Aby się dostać do miasta, musisz się przebić przez Swojczycka przez mosty do Mickiewicza albo lecieć Kowalska na około. (Ma być niby tramwaj ale nie oszukujmy się że wiele polepszy bo i tak będzie jechał te 20 minut na Grunwald) ruszył ostatnio w końcu też pociąg z jelcza więc w miarę sprawnie chyba można też się dostać na mikołajów do Mordoru no
@MasterOf8: mam na ostatnim piętrze, widok południe zachód. Latem muszę włączać czasem klimatyzację ale dramatu nie ma. Sąsiadów niestety słyszę za ścianą ale tylko w łazience. Ja aż tak nie narzekam na korki. Ogólnie mieszka mi się tu przyjemnie z żoną i psami. Jak coś to pytaj.
@kuliszek: A to nie jest czasem tak, że słyszysz ich tylko w łazience bo reszta ścian nie sąsiaduje z innymi mieszkaniem? Jak rozumiem południe-zachód czyli mieszkanie na rogu. Ja niestety nie mieszkałbym na rogu tylko między 2 mieszkaniami
@MasterOf8 no i dodatkowo, deweloperzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa; bloki się nadal budują(pył i czasem może być glosno), mieszkańców przybywa/przybędzie. O ile kojarzę z jakiś planów, chałupnicza docelowo ma być zaciepana blokami do samego ronda..

Na osiedlu nie ma szkoły podstawowej.
@MasterOf8: ściana w sypialni sąsiaduje z mieszkaniem i tam raczej nie słyszę nic zza ściany. W łazience za to słyszę jak sąsiad smarka. Z tym, że ja mieszkam w starszej części, nie wiem jak nowa część jest budowana.
@MasterOf8: Naprawdę nie rób tego. Mam tam dużo znajomych i poza tym, że osiedle faktycznie jest ładne jest to jedno z najgorzej połączonych komunikacyjnie osiedli we Wrocławiu. Jednym słowem stoisz w korkach, brak buspasa, ścieżek rowerowych to też kompletny brak alternatywy dla jakiegokolwiek przemieszczania się. Moi znajomi z Olimpia Port do Wroclavii potrafią jechać 1h w jedną stronę. Jedź sobie tam kiedyś w godzinach szczytu to się przekonasz.
@MasterOf8 jak inni wspomnieli to koszmar komunikacyjny, na autobus spod osiedla nie ma co liczyć bo jest przepełniony, jak musisz korzystać z MPK to czeka cię minimum dwadzieścia minut spaceru na Sępolno aby jechać tramwajem a potem 15 min na dojazd tylko do Grunwaldu. Do centrum dojazd od wyjścia z domu to zawsze godzina drogi, a to tylko 8km xD Plus jedyny autobus w stronę centrum który tedy przyjeżdża jedzie max do