Wpis z mikrobloga

@Heero21: Ten cytat mówi o nim naprawdę dużo. 32-letni gość mieszkający z mamusią i tatusiem śpi do południa i pierwsze co robi po przebudzeniu to do kościoła leci… jakim cudem on nie znalazł żadnej kobiety to ja po prostu nie wiem…
  • Odpowiedz
@enzojabol: to i tak małe piwo. Dlaczego nie internowano Kaczyńskiego? Odpowiedź jest w notatce SB z grudnia 1981. Kpt. Spitalniak zapisał: Wielokrotnie podkreślał, że siedzieć nie chce, zobowiązał się do przestrzegania przepisów wynikających ze stanu wojennego.

Jego wygląd jest niedbały. Twierdził, że nie interesują go sprawy materialne, kobiety, np. nie zależy mu w przyszłości na posiadaniu rodziny. Ma flegmatyczne usposobienie, wygląd książkowego mola. Pozuje na myśliciela Solidarności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@volodia:

w ogóle nie czaję tego motywu. #!$%@? się kto był bardziej pogłębiony za komuny prawie 40 lat temu XD

Ludzie jest 2k21 XD


Bo PiS pozuje na partię skrajnie patriotyczną, wyzywającą od zdrajców, antypolaków, krytykującą dzieci pzprowców. Tymczasem ze świeczką można szukać u nich osoby które faktycznie walczyły z komuną, szczególnie te pierwszoplanowe. A jak już się trafią, to są to frustraci, którzy nie nachapali się jak inni po zmianie
  • Odpowiedz
@Logan00: Tak serio to osobiście, mam kompletnie w dupie kto za komuny dalej rzucał cegłówkami i był "bohaterem". To bardzo relatywne pojęcie, a poza tym w obecnym xxi wieku nie wnosi nic do dyskusji publicznej.
  • Odpowiedz