Wpis z mikrobloga

@Chlebek_Pyszny: Jak byłem dziś po robocie w Biedronce to jak wychodziłem przed wejściem stał sobie furgon policji. Trochę tam postałem, bo akurat pakowałem zakupy do plecaka, więc parę razy rzuciłem na nich oko, a oni sobie rozstawili już blankieciki na tej półeczce przed przednią szybą do wypisywania mandatów. Takie coś widziałem też parę razy przed Żabką.

No to już jest konkretna żeżuncja żeby, zamiast normalnie patrolować miasto i rozglądać się za
  • Odpowiedz
@JakisRzal Bo wiadomo milicjanci to porządni ludzie, którzy robią wszystko by nas chronić więc dla naszego bezpieczeństwa ściągają chłopaka, który po szkole poszedł do Netto kupić sobie drożdżówkę i przez swoją nieuwagę i słuchawki w uszach nie zauważył, że zaczął ją jeść wychodząc dopiero przez pierwsze drzwi i ściągając maseczkę jeszcze na terenie budynku naraził nasz wszystkich na śmierć! Ale na szczęście dwóch wspaniałych stróżów prawa było wtedy na miejscu i uratowała
  • Odpowiedz
skoro uważasz, że coś takiego moglo nie miec miejsca

@Chlebek_Pyszny: Rozumiem, że teraz jest nagonka na policje, ale twoja historia jest tak abstrakcyjna, że szkoda gadać. Serio zawinęli typa do radiowozu za jedzenie drożdżówki w wejściu sklepu xD?

Też żeby nie było, nie popieram tego co wyprawiają od jakiegoś czasu policjanci
  • Odpowiedz
@JakisRzal: ale prawdę mówiąc nie dziwię się trochę że mi nie wierzysz bo w normalnym społeczeństwie byłoby to nie do pomyślenia ale żyjemy w Polsce xD Sam kiedyś się już przekonałem jak nasze służby są tępe jak spisali mnie od razu po wyjściu za autobusu xDD Autobus odjechał i zaraz zatrzymał się radiowóz bo "szedłem" po złej stronie ulicy XD. Uwierz mi nasi milicjanci większe rzeczy odwalają dlatego historia taka ja
  • Odpowiedz