Wpis z mikrobloga

  • 3
Kamraci w ciągu kilku miesięcy wyszli z podziemia do głównego silnego i rozpoznawanego nurtu ,zresztą widać to że wszelkie służby nas nachodzą .
Ale z dnia na dzień rośniemy w siłę ,planowana są działania i wkrótce wielkie nowe otwarcie ,będziemy siła która wrogowie ojczyzny będą się bać ,już to widać po działaniu różnych służb.
  • Odpowiedz
  • 2
@Songbird

O konfederacji czy razem też tak mówili ale tok myślenia ludzi się zmienia i są otwarci na nowe rozdanie i my to mamy zamiar wykorzystać ,nie możemy zmarnować tej szansy i coraz większej popularności ruchu.
  • Odpowiedz
@dx_xc1: nawet narodowcy stanowiący może ze 2% społeczeństwa mają cumratów w dupie, z czym do ludzi xD
Połowa 'ruchu' to albo emeryci na emigracji albo jacyś tirowcy na kiju dzwoniący na żywca podczas srania do żwira xD
Trzymam kciuki żeby ABW usiadło na ruchu cumrackim i zakończyło ten cyrk, co się pośmialiśmy to nasze a teraz czas zawinąć kominiarza i grubasa
  • Odpowiedz
  • 2
Generalnie ruchy kmrackie są dobrze zorganizowane. W moje okolicy w szkole dyrektor terroryzował uczniów za maseczki itp kilka razy kamraci przyszli dali jakieś pisma i podziałało. Dzieci chodza normalnie do tego ma być studniówka o której wcześniej nie było mowy xd
  • Odpowiedz
  • 2
@Songbird Czyli uważasz, że noszenie maseczek na korytarzu jest dobre bo wirus , ale już są w klasie mogą siedzieć bez xd Nie jestem jakimś zwolennikiem tego ruchu, ale uważnie się przyglądam i ich działania są, jak najbardziej potrzebne.
  • Odpowiedz
Nie jestem jakimś zwolennikiem tego ruchu, ale uważnie się przyglądam i ich działania są, jak najbardziej potrzebne.

@Brakus: tak, darcie mordy w kaliszu i codzienne seanse nienawiści na yt są faktycznie potrzebne, bardzo ładnie pokażą wszystkim jak wyglada nacjonalizm sponsorowany ze wschodu
  • Odpowiedz
@KanaliaPolityczna: to nie przemowa polityczna tylko rzyg niespełnionego aktora i jego pomagiera, który pierwszy raz w życiu ma swoje 5 minut i próbuje z tego wydoić co się da, oczywiście tak żeby wam nie ubyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ABW już siedzi na olszewiku, prokuratura działa, zaraz się cumracki cyrk zakończy czego sobie i wam życzę w nowym roku.
  • Odpowiedz