Wpis z mikrobloga

gdyby..... nie to że pominęła następujący po sobie wpis Gio robiąc to celowo ale ja go skopiowałem! @Dewasta wykazała się patologiczną obiektywnością, chęcią zatuszowania prawdziwego oblicza Gio.

Na tagu jest bardzo dużo Kobiet które zrobiły bohatera edycji z Męskiego SZOWINISTY . Nie dziwię się @deyna123 bo lubi Włochów, nie dziwię się @Igauana bo ona lubi być poniewierana ale Wy KOBIETY przecież on chcę tylko rządzić kobietami są dla niego przystawką.

Poniższy jego wpis który skopiowałem pokazuje że wcale tak dobrze nie osądził mieszkańców jak to prymitywnie broniliście Oha hohoho:)
#hotelparadise
Olostro - gdyby..... nie to że pominęła następujący po sobie wpis Gio robiąc to celow...

źródło: comment_1639485512VZvQjBBsn8UJEz5OWKTdCl.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Olostro: nie powiedziałabym ze lubię jakaś konkretna nacje. Ja do człowieka wole podchodzić indywidualnie bez względu na kraj z którego pochodzi. Jeśli zaś chodzi o Gio to chciałam go w programie bo czekałam na jakieś dymy z jego udziałem i podobały mi się jego niektóre wypowiedzi (które były trafne). Ale ogólnie nie ogarniam jak może lubić Klauno i mowic ze wulgarna Oha jest wrażliwa. Śmiech na sali XD
  • Odpowiedz
@deyna123: Tak bardzo go chciałaś z @Igauana na tagu że myśleliście że to Gio. Był przez Was oceniany jako ten który trafnie ocenił mieszkańców. a on ma zaburzenia z pogranicza zespołu aspergera wczorajsze jego wywody na insta o deszczu i śniegu dobitnie to potwierdzają. Podchodzisz indywidualnie do człowieka to ciekawe jak indywidualnie mnie sprzedawałaś?
  • Odpowiedz
@Olostro: Już nie przeginaj. Każdy ma swoje preferencje. Jednemu podoba się El Dursi, innemu Ona. To że ja osobiście jej nie lubię nie oznacza że nie może jakiemuś facetowi wpaść w oko.
  • Odpowiedz
@Olostro: łoniaka to on poznał osobiście w programie.A Vanessę,Ohe i Wszędobylską nie.Więc można założyć,że zna je raczej głównie z ig.Nie wiadomo,czy on hotel oglądał i jak dokładnie,więc może Oha takie wrażenie na nim zrobiła
  • Odpowiedz
@deyna123: pamiętaj,jaka potrafi być Klauno.Do kogoś słodziutka,że do rany przyłóż, a odwróć się plecami,to tak z szyderą Cię pojedzie,że byś się zdziwiła( ͡° ͜ʖ ͡°) I w programie to było widoczne.Z Lohą pewnie jest podobnie.Ja to Klauno nawet podziwiam.Jakby miała dwie osobowości...
  • Odpowiedz
@Olostro: ja totalnie nie rozumiem Twoich wywodów. Jedno nie przeczy drugiemu. Coś próbujesz na sile udowodnić, ale ni tu sensu ni logiki nie ma.
  • Odpowiedz
@Olostro: "ma zaburzenia z pogranicza zespołu aspergera wczorajsze jego wywody na insta o deszczu i śniegu dobitnie to potwierdzają..."

...nie używaj pojęć których nie rozumiesz,
  • Odpowiedz
@Olostro: I to jest różnica między nami. Ty uważasz się za sumienie tagu które wygłasza jedyne słuszne w swoim olostrowym mniemaniu osądy. Ja nie. Ohy nie lubię i to bardzo, nie chciałabym mieć jej w swoim życiu, nawet jako głosu z piosenki do HP5, ale nie oczekuję że moja antypatia powinna być jedyną słuszną i biorę pod uwagę że ktoś może uznać Ohe za atrakcyjną.
  • Odpowiedz