Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Na publiku raczej nie piszę, jeśli masz pytania do mnie, to pw ;P. Co do pytania, to nie. Z kilku względów. 1. Zacząłem się z kimś spotykać, czy coś będzie z tego więcej, to czas pokaże, ale dziewczyna z charakteru fajna. 2. 5 minut swoje już miałem, wielu mówiło, że nawet po wpadnięciu w odwiedziny do Magdy. Chciałem być szczery i okazało się, że nie warto, więc czemu miałbym dalej
  • Odpowiedz
szczerość nie interesuje kobiet


Aż mi się przypomniała jedna panna z czasów wczesno studenckich, dla której liczyła się przede wszystkim szczerość u faceta. Tak się jakoś potem złożyło, że byłem zmuszony jej coś szczerze powiedzieć no i się więcej nie odezwała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Na publiku raczej nie piszę, jeśli masz pytania do mnie, to pw ;P. Co do pytania, to nie. Z kilku względów. 1. Zacząłem się z kimś spotykać, czy coś będzie z tego więcej, to czas pokaże, ale dziewczyna z charakteru fajna. 2. 5 minut swoje już miałem, wielu mówiło, że nawet po wpadnięciu w odwiedziny do Magdy. Chciałem być szczery i okazało się, że nie warto, więc czemu miałbym dalej
  • Odpowiedz
@wuwuzela1 ten nudziarz byl w "dyszcze" (i chyba nawet w 5) u babki w zeszłym sezonie ale go nie wybrała to się zglosil do 8 edycji jako rolnik z gospodarstwem ale za mało listów było i go wygryzł taki Kamil, Krzysiu czy Ela (do Stasia i pieczary podjazdu nie miałby)
  • Odpowiedz