Wpis z mikrobloga

Też macie wrażenie, że w tej edycji jest o wiele więcej spychania niż w 4? Nie mówię, że w 4 były czyste wyścigi, bo zdarzały się śmieciowe zagrywki, ale tutaj w 5 to ostatnio co wyścig jak ktoś jedzie ciężką furą to spycha innych na kamienne ściany albo tak żeby wypadli poza punkty kontrolne. Sam dziś miałem masę takich śmieci #forzahorizon5 #forzahorizon4
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuusamo: Bardziej razi w oczy kompletny brak hamowania. Tak, ludzie mogą nie wierzyć, ale jadąc klasą X o wiele szybciej będzie zwolnić do optymalnej prędkości i pokonać zakręt technicznie niż uderzyć czołowo w ścianę i w popłochu wracać na tor.
  • Odpowiedz
@Kuusamo: Ostatnio grałem z divatarami na najwyższym i wygraliśmy runde pierwszą, w drugiej byłem drugi i dwa punkty kontrolne przed metą mnie wypchnął poza punkt kontrolny, zanim cofnąłem byłem 6 i przegraliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dervorin: @Dervorin: tutaj muszę wyjść w obronie tych ameb, nie wiem jakim cudem jest to skonfigurowane ale ktoś może nawet nie wiedzieć że cie spycha bo z jego widoku nawet sie nie dotykacie, w horizon 4 bardzo często miałem sytuacje że jedziemy z kumplem łeb w łeb podczas wyscigu i ten mówi ze w niego walnąłem a z mojej persktypywy nie miało to miejca, bądź sytuacje odwrotne, kiedy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kuusamo: w drużynowych swoich przepuszczam jak jest jakas bliska sytuacja, a przeciwko innym graczom to jak idzie się przepchnąć to z tego korzystam bez zastanowienia
  • Odpowiedz
@Kuusamo spychanie jest super, sam nie raz kogoś zepchnę po za checkpoint xD ale potem karma wraca i ktoś zepchnie mnie - nawet się nie gniewam tylko uśmiecham bo to był "tactical move".
Tak jak grając w strzelanki, żeby się wyżyć i nie zabijać ludzi w prawdziwym życiu - tak grając w wyścigi można się wyżyć na innych kierowcach, żeby nie robić tego w drodze do pracy, zwłaszcza jak jesteś spóźniony,
  • Odpowiedz