Wpis z mikrobloga

Ja myślę, że to się skończy tak, że ten sezon zostanie tak jak jest, ale apelacja Merca spowoduje doprecyzowanie regulaminu na 2022 i zabezpieczenie na takie ewentualności. Plus wymiana panelu sędziowskiego.


@winsxspl: I bez apelacji potrzebne były zmiany w regulaminie i takie na pewno nastąpią. W tym sezonie kontrowersyjnych przypadków, na których można bazować, było aż nadto. Każdy jeden z nich powinien zostać doprecyzowany na wypadek wszelkich możliwych rozstrzygnięć
  • Odpowiedz
@winsxspl: Mam nadzieje ze Merc pojdzie do sadu wygra odszkodowanie i dzieki temu beda duze zmiany w sedziowaniu na nowy sezon, moze jakas zmiana jeali chodzi o sedziow i na pewno doprecyzowanie kar oraz zapisow w panelu
  • Odpowiedz
  • 5
@MrAtom przede wszystkim nierówność w karach, dlaczego Hamilton dostaje taka samą karę za wyrzucenie Verstappena z toru na bandę jak Tsunoda za przekroczenie linii boksu w Austrii; przymykanie oka na wypychanie Lewisa przez Maxa w Brazylii, a dawanie kary za bycie uderzonym w Arabii... Można tak dalej kontynuować
  • Odpowiedz
  • 2
@Psychopathy_Red pierwsze co trzeba zrobić to zasady oddawania pozycji, np w tym samym miejscu w którym wystąpiło przewinienie a nie w dowolnym (przed punktem detekcji DRS przykładowo). Jestem #bojowkamaxaverstappena ale chce spojrzeć na tą sprawę bezstronnie, nie patrząc tylko na swoje własne preferencje
  • Odpowiedz