Wpis z mikrobloga

@bubuu1 trochę zdziwiony jestem, że raz na miesiąc zawsze wychodzi lepiej niż raz na tydzień - widocznie idealnie wstrzeliwujesz się w dołki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja stosowałem DCA raz w miesiącu, bo tak mi było wygodniej - przychodziła wypłata i cyk od razu przelew automatyczny na giełdę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CzulyTomasz też się trochę zdziwiłem, większy procent zwrotu, ale za to mniej satoshi..

Ja wcześniej stosowałam raz na miesiąc, jednak chciałem zmienić raz na tydzień, ale chyba jednak zostanę tak jak wcześniej, bo co wygoda, to wygoda.
  • Odpowiedz
@bubuu1: a propos DCA - właśne siedzę i rozkminiam zrobienie tego na Coinbase Pro. Na kantorze Coinbase jest taka opcja, ale grubo się przepłaca, więc chcę to zrobić na Coinbase Pro za pomocą API postawionym na AWS, jak już mi się uda, to wrzucę jakiś poradnik.
  • Odpowiedz
@bubuu1: A to nie zależy od tego w jaki dzień się trafi akurat przy zakupie? Pewnie kupno w środy da inny wynik niż kupno w piątki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie częstsze kupowanie to większa szansa na mniejsze dołki i tutaj lepszy wynik
  • Odpowiedz