Wpis z mikrobloga

Dla kogo jest iPad ten zwykły 10.2 cala za 1700zł i do czego Wam służy?
Myślę czy by sobie nie kupić bo w sumie tani jest, a przydałoby mi się coś takiego lekkiego przenośnego z większym ekranem do gnicia na internecie i oglądania filmików na jakichś czerwonych trąbkach czy do gierek z AppStore. Powiedziałbym, że jeszcze na studia by się przydał, ale już ostatni semestr został więc bez większej różnicy.
Z drugiej strony nadal korzystam z iPhone SE z 2016 roku z ekranem 4 cale, więc może wymiana na taką 13. z 6.1 cala by się lepiej nawet sprawdziła niż tablet.

#ipad #apple
  • 8
  • Odpowiedz
@Niss: notatki które przerzucają się na inne urządzenia - płynność ich robienia jest nieporównywalna z niczym innym, oczywiście youtube, Netflix, kanapowy internet (2 safari na raz można odpalić), no i podłączanie jako kolejny ekran do maca i rysowanie w aplikacjach desktopowych. Ale ze nie jest używany do głównego celu do którego został kupiony bo jeśli chodzi o rysowanie nadal wyparł go Wacom, to pomimo tych wszystkich cudownych funkcji czasem leży tydzień
  • Odpowiedz
@Niss: a co do wymiany z SE2016 na 6 calowy telefon to się zastanów 2 razy, dla mnie na przykład są za duże i niewygodne i zostałem przy SE
  • Odpowiedz
@Niss: Trolowanie w internecie, YouTube, Netflix (zwłaszcza jak gotuję, to służy mi za "telewizorek"), jako odtwarzacz puszczony na kolumny, okazjonalnie coś pogram, trochę Procreate, podpinam gitarę i tworzę muzykę w GarageBand, jak wyjeżdżam to służy mi jako "laptop" z etui z klawiaturą do odpisywania na maile, etc. Ludzie, którzy uważają, że tablety nie mają praktycznego zastosowania są po prostu ułomni i nie wiedzą, jak je wykorzystać w praktyce :)
  • Odpowiedz