Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tą ofertą światłowodu 10 Gb/s na sekundę od Inei? Korzysta ktoś? Z tego co wyczytałem to oferta dostępna tylko dla mieszkańców Poznania, ale to wpis z 2018 roku. Jak coś to mam dwa pytania: jaka cena bo przewijają się dwie czyli 400 i 199 zł oraz czy ten dostęp do światłowodu mają mieszkańcy Poznania, ale tylko w wybranych rejonach? Od dawna chcę do Poznania się przeprowadzić i bardzo szybki internet to coś czego bardzo potrzebuję do pracy i nie ukrywam, że jakby była oferta podłączenia się do światłowodu 10Gb/s to kierowałbym się tym przy wyborze mieszkania.
#swiatlowod #internet #inea #poznan #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
Być może. Jednak patrz, że 10Gbps (a właściwie to 8 w nowych ofertach) gwarantuje tylko do najbliższego punktu wymiany, a nie do docelowego serwera.
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: Tak. Muszę móc pobierać tak około z 20 kilku-gigowych plików jednocześnie i potrzebuję dużego downloadu, aby zeszło to jak najszybciej. Pracuje na stacji roboczej z płytą główną która ma port 10 Gps.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: nie tylko w Poznaniu, oferta jest i była w innych miejscowościach wcześniej. Jednak ostatnio podnieśli ceny, a właściwie ceny promocyjne.
Ten sam pakiet (Multiroom, telefon, karta SIM, pakiety full, nternet 1 GB/s, itd.) wcześniej kosztował ok. 165 zł
na promocji... z czego później internet dalej był w tej cenie a za resztę trzeba było dopłacic ale i tak mało i wychodziło jakoś 209-219. Obecnie nie ma połowy z tego co
  • Odpowiedz