Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ThrillosGreenPointNY: narracja jak z uszkodzonym OUN w wyniku nadużywania etanolu, wnioski nasuwają się same

No i powiedzenie: uderz w stół i tak dalej

Wystarczy sprawdzić, kto się do mnie spruł. Mimo, że moje wycieki go nie dotyczyły xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThrillosGreenPointNY: profil psychologiczny też pasuje( ͡º ͜ʖ͡º)

przemądrzały, cwany i w jego mniemaniu najsprytniejszy. Do tego próby odbicia tematu i niskich lotów zarzutki ad personam

Kojarzę tylko jednego bohatera uniwersum o tym profilu. Ciekawe, kto to może być?

Czas aktywności też azjatycki, pokrywa się z brakiem regularnych stories u jednego z bohaterów. Wspomniany bohater siedzi też w resorcie, mają lepsze łącze
  • Odpowiedz
@ThrillosGreenPointNY: nie sądzę żeby grubasek był kambo-agentem, ma typ wątpliwości i słusznie. chyba na tym polega idea dyskusji na tym tagu że nie wszyscy muszą mieć takie samo zdanie jak np w komentarzach pod gniotami gapy czy łysego. obserwując wydarzenia ostatnich tygodni można wyciągnąć wiele wniosków, np. @Spearo może robić nas w balona a może on został wkręcony a może to wszystko prawda o czym pisze, pożyjemy zobaczymy. a o kreta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wataf666: jak ja was mogę robić w konia

Macie przecież wysryw od Miszki¯\_(ツ)_/¯

Nie wiem, czy i co będę miał od kreta. Ale jeśli go wystawię, to chyba dość oczywiste, że przecieki się skończą

Jak widać, przeciek nie jest problemem kiedy pochylić się nad wątłym stanem psychiki bohaterów Uniwersum

Wrzucę jeszcze jedno 'okunciuran' na ten temat
  • Odpowiedz
@Spearo: czytaj ze zrozumieniem. piszę że możesz robić nas w konia, piszę też że ty możesz być robiony w konia. osobiście na privie dostawałem pogróżki od łysego, jak nie skutkowało to przyjacielskie porady albo w stylu wiesz bo ty to nawet spoko jesteś więc powiem ci w tajemnicy, więc wszystko jest możliwe. jednak nie sądzę by ta banda pijaków była w stanie wymyśleć jedną spójną historią, więc na razie przychylam
  • Odpowiedz
@wataf666: zasada jest prosta.Ktoś ma inne zdanie od mojego nie wchodzę w dyskusję bo wiem że i tak nie przekonam .Jak mam komuś udowodnić że mi się powodzi i sroce z pod ogona nie wypadłam ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wataf666: mój kret nawet nie wie, że doniósł

Szanuję, że nie łykasz jak pelikan, ale myślałem, że przedstawienie dowodów w sprawie oraz kasowanie wpisów, wiadomości i ogólne milczenie drugiej strony wystarczą za dowód, że przynajmniej coś jest na rzeczy ;)
  • Odpowiedz
  • 3
@wataf666 moze tez gapa z lysym na tajnej naradzie na plantacji avocado dream uknuli plan wysadzenia wykopu od srodka a nam sie wydaje ze obserwujemy rozsadzanie universum kretem
  • Odpowiedz