Wpis z mikrobloga

Zauważyliście jak menel schudł? Skończył się alkohol skończył sie cały ten jazz. No i ogrzyca prwnie go objada za dostep do stop trgo typu. Nie trzrba się stydzic fetyzmu wizowie i fani… anowasnie… taki jes zywot życia… bec..
#bonzo
  • 7
  • Odpowiedz
@Figlarz Opuchlizna harnasiowa mu zeszła przez co schudł na gębie bo cała reszta się nie zmieniła, dalej jest ulanym krasnalem.

Na gniotach z ala kuchni widać że ma nieźle rozbudowany sektor brzuchu.
  • Odpowiedz
No i ogrzyca prwnie go objada


@Figlarz: fachfachtem tak to już jakoś jest, że normalne kobiety mają zwykle mniejsze żołądki i zazwyczaj jedzą mniej niż ich faceci. Natomiast już dawno zauważyłem, że te dwa papuasy zawsze żarciem dzieliły się po równo, jeśli matełu nałożył sobie 5 kilo makaronu z majonezem, to korba musiała mieć dokładnie tyle samo. Ona #!$%@? niemożebne ilości kalorii, teraz już pewnie uszatka przegoniła.
  • Odpowiedz
@Figlarz: po pierwsze akat nie broszka twoja do tego fetyszyzmu finie bo sam mam ale nieważne po drugie dziwne bo po odstawieniu czy to fajek czy to alko ma się zajebisty apetyt i coś się zawsze podjada ale akat na melinie tylko kinska zupka i żbiki bęc ;)
  • Odpowiedz
@Figlarz: @NathirMajster: Tajger schudł bo odżywia się resztkami pokarmowymi wydobywanymi z ostatniego odcinka jelita grubego Kobry, czyli jej kałem. Wspominał o tym ostatnio na strymie. No taki ma fetyżm nasz ladaco. Kał zawiera znikome ilości wartości odżywczych dlatego zjechał z wagi. BENC!
  • Odpowiedz