Wpis z mikrobloga

Przypomnienie, że jutro ma premiera spolszczenia do jednego z najlepszych rpgów w ogóle czyli Disco Elysium i jednoczesna premiera tej gry w wersji Final Cut na #xboxone (na Playstation i PC już jest). Polecam kupić pudełko, żeby wesprzeć jak najmocniej polskiego wydawcę Koch media który do tego spolszczenia się przyczynił. Jak ktoś już posiada swój egzemplarz to jutro będzie łatka.

Sama gra nie jest dla wszystkich bo to tytuł oparty na dialogach i nie ma w nim systemu walki

#discoelysium #ps4 #pcmasterrace
KiedysMialemFejm - Przypomnienie, że jutro ma premiera spolszczenia do jednego z najl...

źródło: comment_1638960815NlCt7tC3XLHEzmqCBIoXoY.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: propsuje. Nie dość że gra w pytkę to jeszcze jest okazja przyczynić się do propagowania splszczen do gry na klocka, bo zdaje się że obóz zielonych dość często na to narzeka.
@scriptkitty:
Ja sprawdzałem sobie po gameplayach na YT i mimo angielskiego na b2 miałem problemy, często musiałem sprawdzać słownik bo dużo wyrazów jest totalnie z czapy i praktycznie nigdy ich nie spotkałem a i zdania bywają dziwnie zbudowane

Kilka gier fabularnych ogrywałem po angielsku ale przy Disco gdzie jest spora ilości czytania źle by mi się grało w ten sposób bo zamiast czerpać przyjemność z gry to byłby skupienie na tekście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trique: B2 to zdecydowanie za niski poziom jak na skomplikowanie językowe DE - dużo gier słownych i PV, myślę, że nawet ktoś z certyfikowanym C2 zaglądałby od czasu do czasu do słownika. Z tego co wiem to znani mi nativi musieli czasem czytać zdania po dwa razy ze względu na specyficzny styl dialogów. Oczywiście mówię o takim full zrozumieniu, bo wiedzieć co się dzieje jako tako to nie trzeba być asem