Wpis z mikrobloga

@Menow: jakby tak przeanalizować te wszystkie jej wypowiedzi można dostrzec wiele niespójność i to że się gubi za każdym razem gdy podejmuje próbę wybielania się.
  • Odpowiedz
@xcompell: nowa „bogatsza” o 90 tysi pseudo celebrytka, której się wydaje, że trzyma samego Boga za brodę i, że wszyscy są jak większość jej obserwujących dzieciakami z podstawówki i łykną tanią ściemę.

swoją drogą, obiecana impreza za pieniądze z wygranej ma być w lutym. Oby jej pieniędzy starczyło do lutego! Nie wiem ile OceansApart i Wezzi płacą za polecanki, ale obiecała przecież (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Lolek1011: ha ha ha może jej literówka wskoczyła i miało być
,,pamiętajcie że od powrotu rozpierdzieliłam 90.tyś, więc co dzień trzeźwa nie byłam bo melanże robiłam, uszanujcie to''
  • Odpowiedz
@Denicazyciem ,,jestem w związku z osoba która nie przedstawiłam tutaj na profilu”, czyli nie przedstawiłaś swojego faceta którym jest uzależniony trener i jesteś z nim od 3 lat. Mnie to gowno obchodzi ze program był 9 miesięcy temu liczy się fakt ze nie byłaś wtedy singielka wiec nie próbuj zamydlać nam oczu bo nie jesteśmy idiotami. Wykopki to nie są naiwne Grażyny z Facebooka które łykają każdy bulshit. Mamy 2021 rok i
  • Odpowiedz
@xcompell: aj tam, nie ma się co czepiać, bo plan chytrej baby z Dębicy był naprawdę dobry - zawiedli kompani: trener się nie popisał i wsypał, i Szynszyl zza kulis uwalił resztki możliwości na medialny związek z loniakiem. Sara, podziwiam obrotność, inteligentniejsze towarzystwo dobieraj( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Myślę, że ktoś po tych wywiadach na obcasie itp jej podpowiedział, żeby to oświadczenie napisała, bo się smród coraz większy robi. Na tym live na player też były pytania o jej faceta
  • Odpowiedz
@Lolek1011: A nie czasem od końca marca ?Nono gadała że byli z Uszatym od początku i gadała w tym ostatnim dniu ze są tu już 58 dni ,zdziwiłam się bo wychodzi na to że to są dwa miesiące a nie trzy
  • Odpowiedz
@agulana: sezon był nagrywany 5 marca - 22 kwietnie trwał 48 dni na co wskazuje to że było 11 rajskich rozdań + tydzień finałowy. Rajskie było co 4 dni tyle też trwał ostatni tydzień. Finał był na pewno 22.04.2021
  • Odpowiedz