Wpis z mikrobloga

System rankingowy w tej grze to jakieś nieporozumienie gdzie wystarczy minimalnie się postarać by wyjść z golda a potem wpadasz do Platyny IV gdzie (w moim przypadku) jest to typowy hard stuck i trafiasz na:

a) ludzi którzy i tak mają #!$%@? i gra się gorzej jak na pubach bo są świadomi, że nie wejdą do diamentu
b) spoceńców Plat II, I którzy grają pod RP próbując doczołgać się do +0 bez killi

Derank w tej grze powinien być w każdym momencie i powinienem móc spaść z Plat IV/Diamond IV do niższych lig a w samym goldzie powinienem mieć wymieszanie Gold/platyna by nie było aż tak łatwo. Zapraszam do dyskusji

#apexlegends
Pobierz
źródło: comment_1638897307JD2Aa17iPqWJz88PvXnRlK.jpg
  • 14
@100L3C: @Banderoza: Zapomniałem dodać c), po prostu dobzi gracze i tak, plat iv jesst maxem moich możliwości (tak myślę). Do diamentu trzeba strasznie dużo grindować, jestem solo playerem i widzę znaczną różnicę w goldzie i platynie, bo tam gdzie już ciężko się wybić/nie da się spaść ludzie maja wywalone na jakiś teamplay (ja staram się IGLować, bo mało kto w tej grze używa micro).

Najlepszy ostatnio experience miałem, kiedy jakiś
@patoologiaa: no ja tak samo, tylko w platynie jakoś to ciężej przychodzi niż w goldzie. Moim zdaniem lepiej wylądować gdzieś jakoś trzeci team, poczekać jak dwa zaczną się naparzać i wskoczyć na trzeciego ALBO biegać za jednym z teammatów i grać 2 v 1. Też działa całkiem spoko
@patoologiaa: zawsze jak "wystrzele" to reszta lootuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Moim zdaniem lepiej iśc w walke z jakimś hemlokiem z 40 ammo i szarą zbroją niż lootować nie wiadomo ile bo masz deathboxy przecież
@szmichal: Z Twoim playstylem to się nie dziwię że nie możesz wyjść wyżej, jak grasz solo to tylko mobilna postać, czekanie na 3rd party po kille i później czekanie na dobry placement i unikanie walki. Niestety, ranekdy są w tej grze #!$%@? i innego wyjścia nie ma grając solo, każdy Ci to powie.
@ufieoy: dlatego powinien być derank imo z każdej rangi, bo mam wrażenie, że na platIV gra się znacznie gorzej niż w goldzie po całej szerokości, bo na tego typu rankach ludzie chyba mają wbite w RP bo i tak siedzą w czwartej dywizji
@szmichal: no powienien być derank z każdej rangi, to jakiś idiotyzm że nie ma, poza tym powinnien być oddzielny matchmaking dla soloq i premade jak w każdej normalnej grze, ale za długo czekałoby się na gry pewnie.
@patoologiaa: jak nie grasz albo grasz mniej to nie ma to wpływu na range, no chyba że masz predatora. W deranku chodzi o to że załóżmy że ktoś wykampi ten diament grając z kolegami a później ma #!$%@? i psuje ludziom gry bo i tak nie może spaść poniżej d4, więc po co ma się starać. Powinno być jak w lolu, nagrody masz za maksymalna range jaka miałeś w ciągu sezonu