Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
chciałabym kupic świece zapachową do siostry na prezent ale jestem kompletnie zielona w tym.
Siostra raczej też chociaż uwielbia przeróżne świeczki zapachowe to nigdy nie miała nic z porządnej firmy.

Czytalam ze najlepsze firmy to między innymi woodwick, kringle, yankee
ma ktoś możę doświadzcenie z tymi świecami? Którą markę wybrać tak by był jak najlepszy efekt? Macie może jakieś zapachy do polecenia które są super i spodobają się każdemu? A szczególnie osobie która lubi długie leniwe i jesienno/zimowe wieczory
Przekonuje mnie woodwick przez ten specjalny knot, ackolwiek siostra ma dość mały pokój i nie wiem czy nie będą kopcić a z tego co słyszałam to niestety mogą.

#pytanie #swiecezapachowe

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61af3283f6a171000ab1bb4c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Yankee soft blanket jest takim uniwersalnym bardzo przyjemnym zapachem na każda porę roku.
Ja głównie kupuje yankee i bardzo je lubię, zapach w mieszkaniu utrzymuje się bardzo trwale (w sensie to ‚prawdziwa świeca zapachowa’, a nie świeca o zapachu). Z woodwicka tez coś mam i jakość porównywalna