Wpis z mikrobloga

Dobra, muszę się podzielić historią jednego zamówienia, bo ilość zwrotów akcji niczym w szpiegowskim klasyku.

26 lipca zamawiam przedpremierowo oledowego switcha na xkom (nieświadom reputacji). Bez zaskoczenia, nie dostaje urządzenia w dniu premiery i jestem 400-500 w kolejce. Aha. Czekam miesiąc, kolejka się przesuwa, aż nagle dostaje telefon, że albo anuluje i dostane 200 pln bonu ALBO poczekam i dostane 3 gry. Woah, no dobra, jak do świąt zdążą to nawet zmienię 1 gwiazdkę na 4, po jednej za każdą grę. Pod koniec listopada jestem w pierwszej 30 i mam info, że leci dostawa 100 sztuk więc zara bedzie switch na kwadracie. Mija listopad i #!$%@?, nie ma switcha, nie ma info co się stało z dostawą. Nagle znalazła się dostawa, będzie 2 grudnia. 2 grudnia okazuje się że będzie 3 grudnia. 3 grudnia dalej nic, info że może w styczniu. #!$%@?łem się i akurat na Media Markt pojawił się oled za tyle samo co w dniu premiery. Kupiłem i dostałem następnego dnia XD Myślę sobie, że w sumie switcha z xkomu i tak sprzedam, a gierki zostaną. Nagle dzisiaj dostaje maila, że xkom wysyła mi switcha i te dodatki co obiecał. :| ok, niech będzie, szkoda że nie powiedzieli mi wcześniej. Dostaję zamówienie tego samego dnia a tam:
-switch
-zeszyty
-plakaty
-breloczki
-magnezy
-naklejki
-opakowanie na gre, bez gry
-PIERODLONY KATALOG LEGO xdddd

i 0 gier. Jakbym anulował to bym za te 200 pln kupił sb gre, a tak to czekałem pod pretekstem gier a dostałem śmieci XD
Nawet nie jestem zły, właściwie to jestem zdumiony, że tak łatwo dałem się wyr00chać. A śmieję się ze starych bab, że oddają oszczędności oszustom.

#xkom #switch #nintendoswitch #nintendo
  • 49
@hplaserjet4250: Dzięki za info, takie historie są przydatne - ponowne potwierdzenie, prze preordery u nich po prostu nie działają. Ja nie wiem co ten X-Kom.
Swojego Switcha Oled zamówiłem w preorderze koło września w Media Markt. No i czekał na mnie na premierę w sklepie bez żadnych problemów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hplaserjet4250: Ja niestety również mam takie doświadczenie z Xkom. O ile mają coś na stanie to spoko, wyślą. Kiedy zamawiasz coś u nich przed premierowo to zaczyna się robić masakra. Dystrybutorzy i producenci mają ich w odbycie i ze wszystkich sklepów w których będzie dostępny produkt, ten sklep będzie na pewno ostatnim...
nie czaje o co Ci chodzi.


@hplaserjet4250:
widzę właśnie, że totalnie nie wiesz o co ci chodzi xD

Co mam im zgłosić?


@hplaserjet4250:
że miały być 3 gry a nie jakieś tam gadżety

Ten wpis nie jest tylko o tych dodatkach, ale żeby to zrozumieć trzeba umieć czytać ze zrozumieniem ¯_(ツ)_/¯

moje komentarze odnoszą się tylko d tych dodatków, nie o terminach ale to trzeba umieć czytać ze zrozumieniem aby