Wpis z mikrobloga

  • 0
@kocurowy jak już o tym spaniu, to powiedz mi mordo o której młody chodzi spać? Moje gamonie to tak 19:00 lecimy do łóżka czytać książeczki itd. masz podobnie? Bo widzę, że te pobudki to podobnie jak u nas. A z tymi duchami to syn się boi? Czy poprostu tak gada? Ostatnio już drugi raz przechodziłem u mojego 3 latka akcje z tym, że boi się cholera wie czego i długie dyskusje
  • Odpowiedz
  • 0
@Gumbas o 19.15 kąpanie, potem tato opowiada bajki i żona usypia. Wiec realnie zasypia ok. 20.15-20.30. Co do duchów wydaje mi się, że jest trochę lepiej choć ostatnio pani z przedszkola powiedziała że młody przerażony z płaczem wdrapywał się na nią bo w kacie stał duch ¯_(ツ)_/¯ tłumaczymy mu cały czas i zdaje się że powoli odchodzi od tematu.
  • Odpowiedz
  • 1
@kocurowy spróbujcie położyć te jakieś 30 min wcześniej czy tam nawet godzinę, jeśli i tak będzie wstawać tak samo, to zawsze macie godzinę więcej wieczorem dla siebie ;) my próbowaliśmy trochę później kłaść a i tak wstawali tak samo, więc skoro nie ma różnicy to przynajmniej chwilę dłużej pośpią. To z tymi duchami to masz trochę inaczej, u nas to chyba wyobraźnia działała jak gasiliśmy światło i wtedy wszystkie dźwięki jakie
  • Odpowiedz
  • 0
@Gumbas podejrzewamy że po prostu oglądał bajkę jakaś na Netflixie z tematem Halloween, bo dużo tego było. Mniej więcej od początku listopada są tematy z duchami :)
  • Odpowiedz
@kocurowy małe dzieci mały smród duże dzieci duży smród - jak to mi Ojciec czasem komentował ;) fakt zgadzam się. Obecnie mam 9cio latka i codziennie godzina dwie na lekcje choćbyś się miał zesrać trzeba zrobić. A że oboje pracujemy i jesteśmy w domu 15-16 to niewiele zostaje już czasu dla samego siebie. Jeszcze rok dwa i sam będzie siedział nad lekcjami wtedy będzie chilli ( )
  • Odpowiedz