Wpis z mikrobloga

Siema ekipa niestety albo i stety 4 sezon HP dobiega już końca. Jutro wielki finał. Zatem schodzimy już ze świecznika. Osobiście chciałem wam podziękować za każdy wpis odnośnie mojej osoby ten zły jak i dobry. Ale to co zrobiliście tymi memami przechodzi ludzkie pojęcie ️ Jesteście wielcy i dziękuje wam za taka pamiątkę i szczerze, mega będzie mi tego brakowało. A wiec trzymajcie się, nie odpuszczajcie i bawcie się dalej! Pozdrawiam Łuki „chomik”
#hotelparadise
lukasz-jaros - Siema ekipa niestety albo i stety 4 sezon HP dobiega już końca. Jutro ...

źródło: comment_1638725488JfFVpC7jUQhbYtg09TByvq.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@lukasz-jaros: Skąd mamy wiedzieć że to ty... Konto raptem od 3 miesięcy... Udowodnij swoją tożsamość np powiedz kto wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo całą prawdę o Wiki, ewentualnie co nas ominęło jeśli chodzi o afery z Kejti.
  • Odpowiedz
@lukasz-jaros: Wykopowa loża szyderców to jedno a, nie używając brzydkich słów mówiąc, niefajne komentarze to drugie (to tak co do niektórych komentarzy, które tu właśnie przeczytałam). Jeżeli to faktycznie ty, to miło poznać i ja osobiście doceniam dystans do siebie, bo większość tego nie ma.
  • Odpowiedz