Wpis z mikrobloga

  • 58
@Deathibrylator mój tak nie zrobił a i tak nie miałem odpowiedniego wizerunku mężczyzny w rodzinie
Teraz jak zalozylem swoją rodzinę gdzieś głęboko w środku jestem wściekły na oboje rodziców za ich podejście do rodzicielstwa. Byli w tym żałośni sam musiałem dorosnąć i wszystko rozkminic pod względem przygotowania mnie do dorosłego życia i nawiązywania relacji między ludzkich 0 zaangażowania podejście typu "mamy dziecko, zapewnimy mu michę i se poradzi
  • Odpowiedz
  • 0
@erni13 teraz już ok. Dużo się polepszyło jak poznałem kobiete ona jest bardziej towarzyską ode mnie a ja czuję się przy niej świetnie w relacjach międzyludzkich w mojej głowie zmienił się sposób myślenia mianowicie doszedłem do wniosku że poprostu będę sobą a jak komuś się to nie będzie podobać to #!$%@? mu w dupe w końcu ja już mam wszystko czego mogę oczekiwać od życia. Poznałem ją 4 lata temu i do
  • Odpowiedz
  • 1
@blohaj_ z tego co widze po sobie i znajomych, to nie ma idealnego ojca. Sam nie jestem idealny. Moj stary byl alkoholikiem i niezlym wyjebem, ale jak zmarl kilka lat temu, to do tej pory nie moge sie pozbierac z tesknoty. W kazdej sytuacji sa plusy i minusy.
  • Odpowiedz