Wpis z mikrobloga

Słuchacie czy ktoś zgodził się na zastosowanie przez detyste syropu dormicum u 4 latka? Jakieś wrażenia?
Młody ma próchnice w 5, aby to wyleczyć trzeba go trochę otumanić, a syropek podobno ma też taką funkcję że urywa film zaraz po podaniu na godzinę :/

#dormicum #ojcostwo
  • 11
@chodki jak mówię, nie znam się i niech się wypowie jakiś lekarz lepiej. Ale osobiście jestem przeciwniczką beznodiazepin, jednorazowe zastosowanie pewnie nic nie zrobi, ale wciąż... Dziwnie to brzmi
via Android
  • 0
@Muireann no lekarz poleca, sprawdzaliśmy ostatnio podtelnek i super, syn całkiem spoko współpracował. Ale ta 5 to sporo borowania i konieczne jest znieczulenie. Lekarka obawa się ze może go efekt znieczulenia wystaszyc i dlatego syrop. Nawet jak się wystaszyc to nie będzie tego pamiętam. Jak dla mnie brzmi to strasznie :/ #!$%@? jak ja sie o niego boję :(
@chodki dormicum ma chyba też efekt rozluźnienia mięśni więc pewnie się uprzedzi dzieciaczka, żeby się nie wystraszył.

Będzie dobrze, jeśli masz już zaufanie do lekarza. Mi wyrywał piątki bez znieczulenia bo uznał, że to mleczaki, choć zaprzeczalam zawzięcie
via Android
  • 0
@jakub1212 poprzednia stomatolog beznadziejna tak wystraszyła go wiertłem że chłop się zamknął na rok, przez rok kazała czekać, aż zrozumie no a ząb coraz gorszy..Tak 4 latek coś zrozumie...