Wpis z mikrobloga

@TeBerry: Wiec te kalkulatory mniejwiecej mowia prawde +-10%, problem w tym ze Krypto jest bardzo zmienne.. ja kopie ETH i mam z tego w tej chwili 700 Euro z 360Mh/s, niekiedy jest i 800 Euro.. zalezy wszystko od kursu... moje Karty a mam ich kilka RTX 3060TI bez LHR i dwie 6600 XT ( od 2 miesiecy ) chodza non stop od kwietnia.. temperatura od 35 Stopni Redeon do 55 RTX,
@Lukilein: A wlasnie jak tam teraz temperatury pamieci sprawdzasz w legionie i jakie osiagasz przy 130w i non stop odpalonej koparce? Bo chyba teraz nvidia tego nie udostepnia w sterach. No i czy robiles core clock na -x i boostowales memory clocka?
@Zahiel: Wiec zalezy gdzie koparka stoji... jesli w pokoju ktory jest zimny to mozna kopac na 130w i mam wtedy z 47+ mhs, najlepsze ustawienia dla pokoju po testach to w msi afterburn core na 0, Memory na +400 - jesli tu daje wiecej to spada wydajnosc i kopanie tylko na 95 Watt, 65 stopni ma i wentylatory lekko slyszalne.. robi wtedy 43mh/s
@Lukilein: ale czy będzie traciło efektywność już w tych dwóch latach? Wg kalkulatora, karta zaczyna się zwracać po 14 miesiącach. Wątpię, aby całodobowe użycie karty nie miało żadnego wpływu już w pierwszym roku. Ale jeśliby powiedzmy straciło efektywność o 10 procent w pierwszym roku, to czas kiedy będzie się zwróci się przesunie. A efektywność cały czas spada.

To może doprowadzić do sytuacji, że karta ledwie co się zwróci.
@Lukilein: A wlasnie jeszcze takie pytanko jak z 360Mhs wyrabiasz 700 euro w miesiąc? Sprzedajesz na jakiejs konkretnej giełdzie? Wykopujesz tymi 360Mhs ponad 0,18767 eth?