Wpis z mikrobloga

Tak mi się to pokazało .No padłam, szczególnie z ostatniego zdania,,,jest trudna do zdobycia ,ha ha ha ha
żródło to obcas.pl
Nana Majos: partner
Natalia sama o sobie mówi, że jest długodystansowcem. Przed wejściem do Hotelu Paradise Nana była w trzech związkach, jeden z nich był bardzo poważny.
Panowie w rajskim hotelu będą musieli się postarać, żeby zdobyć serce pięknej 19-latki, gdyż nie łatwo ją w sobie rozkochać i jest trudna do zdobycia.
#hotelparadise
  • 21
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Kim jest #!$%@? Natalia, i dlaczego ktokolwiek miałby ją chciec zdobywać? Co ona jest wierzcholek k2 w zimę, czy złoty medal olimpijski w biegu na 400m?
  • Odpowiedz
@Amikamamy: O jak milusio, że o mnie tu pamiętają i brak zauważają(ʘʘ)
aż dusza mję się raduje https://streamable.com/3s0nr3
Mniej mnie bo zaczęły się WOŚPowe aukcje a ja mam na ich punkcie 3,14erdolca i doba staje się za krótka
Ze smokiem nalewkowym jakoś daję radę xD. Na poniedziałkowy wieczór już naleweczki w asortymencie przygotowane
  • Odpowiedz
@crazy_frog: ważne że ok u ciebie, i że jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)aaa i super ten twój taniec, zabójczy ,milion razy lepie żabciu tańczysz niż Inga światowa tancereczka ( ͡° ͜ʖ ͡°),rozbawiłaś mnie tym filmikiem, jak zawsze
  • Odpowiedz
@Amikamamy: (ʘʘ) wooow...cieszę się, że moje podrygi doceniasz. Gdzie mję tam do czilinderki. Ja dopiero trenuję taniec na poniedziałek gdy z radości po zobaczeniu rozdziawionej japy Nooalgidy i zagotowanego Uszatego na stole taniec odwalę xD
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: aaa, musi ,,zaliczyć'' egzamin, maturę zrobić z kręcenia lodów w ciepłych klimatach( ͡° ͜ʖ ͡°)no i ona raczej woli praktykę niż teorię, na czytanie szkoda jej czasu, w końcu to praktyka czyni mistrza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: to i tak nie ma żadnego znaczenia przecież, ja serio nie wiem i nie rozumiem czym Wy sobie dupę zawracacie, ale #!$%@? mi do tego właściwie xD
z fartem elo pozdro joł
  • Odpowiedz