Wpis z mikrobloga

Jak przy zamówieniu w winnicy lidla dam kod -20zł za newsletter to później przy płaceniu w sklepie będę mógł skorzystać z kuponu rabatowego -20% na whisky z aplikacji? Niby przy tym kuponie jest napisane, że nie łączy się z innym promocjami.
#winnicalidla #whisky #lidl
  • 10
@Vadzior: będziesz mógł, ja kilka dni temu nabyłem quinta ruban za 164zł i na drugi telefon glenfiddicha ze szklanką za 88zł ;) Jakbyś nie wiedział to rabaty z apki wchodzą też na alko z półek tylko trzeba sprawdzić czy kody się zgadzają. No i dodam, że rabat nalicza się w ostatnim kroku przed samą płatnością.
@Hiter: właśnie chciałbym quinta ruban. 225zł kosztuje. 20% z tego to 45zł więc wychodzi 180zł. Ja zbiłeś cenę do 164? Bo z kuponem -20zł wychodzi 160.
Serio, nie wiedziałem, że wchodzi z towarem z półek. Pisało niby, tylko i wyłącznie przy zamówieniu z winnicy. Ale glenfiddich nie było u mnie ze szklanką już. Ale za 109zł + rabat to 0.7 w tubie to dobry deal i tak.
@Vadzior: No też dobry deal ale szklaneczka super. Taka cena wyszła 225-20 z newslettera i od tego -20%, wychodzi 164. No i trzeba pamiętać że za zamówienia z winnicy płaci się osobno, czyli na quinte schodzi kupon.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vadzior: dokładnie, aktywujesz kupon i pokazujesz skanujesz kartę w apce. Ja wolę na samoobsługowej kupować bo wszystko widzisz na bieżąco.
@KarolaG17: na stronie winnicy czasem wyskakuje zapis do newslettera i z tego kodu masz -20zł na pierwsze zamówienie powyżej 200zł. Oprócz tego są w apce lidlplus kupony -20% na wybrane whisky(lista jest w zakładce kod produktu). Jak nie widzisz tych kuponów to trzeba w opcjach zaznaczyć by pokazywało ofertę +18
@Hiter: A powiedz mi jeszcze czy jeśli już mi dadzą quinte ruban i jeszcze będę chciał wziąć z półki glenfiddicha to zrabatuje mi obie butelki tym kuponem? czy muszę to zrobić na oddzielny rachunek kuponem z innego telefonu?
@Vadzior: Ja tak próbowałem i nie dało rady bo nie chciało odczytać karty z apki, dopiero kierowniczka powiedziała że zamówienia z winnicy nie mogą być kasowane z produktami ze sklepu. Czyli musisz kupić osobno, przy czym kod po użyciu znika, więc będą potrzebne dwie apki na te dwie butelki.